Hip Hop,News

Tracklista „ROMANTIC PSYCHO”. Co to za featy? Tylko się domyślamy

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Tracklista „ROMANTIC PSYCHO”. Co to za featy? Tylko się domyślamy

Skoro już w sieci widnieje tracklista najnowszego albumu Quebonafide, to pokusiliśmy się o rozszyfrowanie tych nieoczywistych featów. To tylko nasze domysły, potraktujcie to jako zabawę. Poniżej zdjęcie prezentujące utwory i gościnne udziały.

Pominiemy te oczywiste, które wszystkim są dobrze znane. Zaczniemy od tego co wydaje się pewne, a mianowicie Bogaty Ziomek Tomba. Pod taką ksywą startował na WBW już zawodnik, a okazał nim się Solar. Tutaj chyba bez wątpliwośći. Chips i Denis to kumple Quebo, o których możemy usłyszeć w numerze „Wesoła Ekipa”. Idąc tą drogą to Kamix również może należeć do tego grona, ze względu, że na tym numerze jest Denis, a także Dj Moyes. No i teraz zaczyna się dopiero zabawa i gdybanie. Zbyt Mocne możemy rozumieć jako feat, który jest na tyle ciekawy, aby go nie ujawniać od razu. Bo po w pisaniu tej „ksywki” na YT nic konkretnego nie znajdziemy. Rapa Nui to rdzenna ludność Wysp Wielkanocnych, co kompletnie nic nam nie mówi. To także tytuł filmu. Dwight Eisenhower to były dowódca amerykańskiej armii wojskowej. Czy ten numer będzie w takiej tematyce? Bo co innego może sugerować nam ten feat. Po wpisaniu „Kamil DSP” pojawia się kanał z dwoma filmikami. Z czego jeden zapowiada w najbliższym czasie rapowe utworu, a tam padają pozdrowienia dla całego Ciechanowa. Rodzinnego miasta Quebonafide. Graba, jeśli chodzi o tę samą osobę, to raper, który ma na swoim koncie już muzyczną przygodę. Ostatni jego numer wleciał 7 miesięcy temu. A TPWD nie mam pojęcia jak rozszyfrować. Quebo na pewno nas zaskoczył doborem gości, pozostaje mi tylko czekać do jutra na preorder.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Czy słuchacz popsuł polski rap?

Rap jest bez wątpienia jednym z najszybciej ewoluujących gatunków muzycznych. Zmieniają się brzmienia, poglądy i w zasadzie wszystko inne, co z nim związane. Oczywiście nie każdemu pasuje kierunek w jakim zmierza polski rap i pojawiają się opinie, że jest on zepsuty. Ostatnio głos w tej sprawie zabrał Kizo, rzucając na to zagadnienie ciekawe światło. Według niego rap zepsuł się nie przez goniących za nowymi brzmieniami artystów czy ich coraz bardziej błahe podejście do tworzonej muzyki, a przez ich słuchaczy? To mocne, dla niektórych na pewno krzywdzące stwierdzenie, które w pierwszej chwili ubodło i mnie, ale po dłuższym zastanowieniu można w tej tezie znaleźć wiele bolesnej prawdy.

Felieton,Hip Hop
Stary nowy Quebonafide! „Romantic Psycho” [RECENZJA]

Wszyscy spodziewali się, że Quebonafide zaskoczy preorderem. Nikt nie mógł przewidzieć co znajdzie się na najnowszym krążku rapera. Przyznaję, że chyba tylko Quebo mógł sobie pozwolić na taką akcję.