News

Travis Scott i André 3000 na krążku Jamesa Blake’a

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Travis Scott i André 3000 na krążku Jamesa Blake’a

Już za niespełna tydzień, 18 stycznia, na rynku ukaże się nowy (czwarty z kolei) album Jamesa Blake’a. Dlaczego o tym piszemy? Bo na „Assume Form” wystąpił gościnnie m.in. Travis Scott.

To zresztą nie jedyne gorące nazwisko najnowszej listy londyńczyka. Znaleźli się też na niej: André 3000, Metro Boomin, Rosalía i Moses Sumeny.

Trudno się dziwić, że przy takim zestawie promocja nowego krążka Blake’a rozkręciła się na całego. W jego rodzinnym mieście i na londyńskim Times Square rozbłysły ledowe billboardy. Ruszyła też internetowa strona promująca „Assume Form”. W promocję longplaya zaangażował się nawet francuski Amazon.

Znamy także tracklistę, przedstawia się następująco:

1. Assume Form
2. Mile High
3. Tell Them
4. Into The Red
5. Barefoot In The Park
6. Can´t We Believe The Way We Flowe
7. Are You In Love.
8. Where´s The CatchW
9. I’ll Come Too
10. Power On
11. Don´t Miss It
12. Lullaby For My Insomniac

Fot. jamesblake/Instagram

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Air Maxy, jakich jeszcze nie było

Trudno uznać linię golfową od Nike za szczególnie rozpoznawalną. Najwyraźniej projektanci postanowili z tym zawalczyć. Oto jeden z najbardziej zaskakujących modeli w portfolio amerykańskiego brandu.

Hip Hop,News
Peja na poważnie: Mam na imię Ryszard i jestem alkoholikiem

Dokładnie takimi słowami raper rozpoczął bardzo długi i bardzo osobisty post na swoim Facebooku. Właśnie (dokładnie 12 stycznia) obszedł dziewiątą rocznicę w trzeźwości. Toastu nie będzie.