YouTube

Tromba zdradził informacje o płycie Ekipy!

Bartłomiej Szelewa -
tromba
tromba
YouTube - - Dodane przez Bartłomiej Szelewa

Tromba zdradził informacje o płycie Ekipy!

Tromba, jeden z głównych członków Ekipy, zdradził w ostatnim podcaście „RealCast” kilka informacji o nowym projekcie, którym jest płyta rapowa z występem każdego członka grupy!

Na filmach Friza od dłuższego czasu pokazywane są pracę nad płytą. W produkcjach przewijały się takie osoby, jak B.R.O, Jacuś, a nawet Cleo! A ostatnio na kanale chillwagonu pojawił się singiel Qry’ego z Mini Majkiem „Mały ale wariat”. Płyta Ekipy zapowiadana jest na pierwszą połowę roku 2021.

Tromba w wywiadzie z THEUNBOXALL zdradził, że na stan 24 stycznia ekipa ma nagrane 6 numerów. Płyta nie będzie zawierała kawałków solowych – wszystkie są nagrywane wspólnie.

„Robimy płyte Ekipową, chcemy jednak, żeby jak najwięcej ludzi mogło być na trackach i solowego numeru nie będzie żadnego na płycie”

Czy możemy się spodziewać wspólnego utworu Ekipy z chillwagonem?

„Uważam, że ruchy chillwagonu są bardziej fajne, że robią taki kontent (…) nie mamy z nimi planów robić żadnych projektów, ale jakby były, to ja jestem bardzo chętny!”

Dowiadujemy się z wywiadu, że na projekt będzie przeznaczone kilkaset tysięcy złotych a każdy numer będzie oprawiony w teledysk.

fot. kadr z „Tromba: O Płycie, Planach, Wersow i Mixerze [RealCast #7]”, YouTube.com/THEUNBOXALL

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Ta aplikacja niedługo będzie nr 1!
Clubhouse

Od lat na rynku mediów można zaobserwować pewną hegemonię. Wszystkie aplikacje proponują podobne funkcje, wzajemnie się sobą inspirując. Co jednak jeśli ta sytuacja się zmieni, a użytkownicy poczują powiew świeżości?

Rap
Czy konflikt Soboty i Jongmena wreszcie przeniesie się z sociali na bity?
Sobota - Dzień Za Dniem prod Bobair

W zeszłym roku rozognił się konflikt Jongmena z Sobotą, gdzie ten pierwszy zarzucał temu drugiemu kapusiostwo. Warszawiak był zresztą w stanie tak naszczuć wszystkich na rapera ze Szczecina, że ten aż na chwilę zniknął ze sceny. Choć oczywiście nie jesteśmy zwolennikami żadnych konfliktów, żałowaliśmy, że nie zrobił się z tego pełnoprawny beef, gdzie panowie wyjaśniliby sobie wszystko w myśl hip-hopowych zasad, na dissach.