Hip Hop,News

Czy prezes TVP pójdzie na kolację z Matą?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Czy prezes TVP pójdzie na kolację z Matą?

Nigdy nie myślałem o tym, że napiszę taki nagłówek. Jednak teraz, kiedy już to uczyniłem – jestem wściekle zadowolony. A o co chodzi? No wiadomo, że chodzi o Michała Matczaka, najbardziej popularnego 19-letniego rapera w Polsce. Choć dla TVP jest to raczej najbardziej znany syn profesora Marcina Matczaka. No cóż, lawina propsów była tak silna, że musiała się w końcu przebić do piekła.

O patologii świata elit, również tych prawniczych, opowiedział w swojej piosence Patointeligencja raper Mata, prywatnie syn prawnika, prof. Marcina Matczaka, częstego gościa liberalnych mediów, zagorzałego przeciwnika zmian w wymiarze sprawiedliwości.

TVP wykorzystało „Patointeliencję”, jako argument w walce z lewicą. Powyższymi słowami snuje swoją narrację redaktor Konrad Wąż. Bo przecież profesor Matczak, bo przecież jego „zdeprawowany” syn. No cóż, na relacje rodzinne to nie wpłynęło:

Jednak mnie przyszła do głowy inna myśl. Otóż doskonale się złożyło, bo startuje kolejna edycja Świątecznego Koncertu SGH. Event corocznie gromadzi niemal 3000 gości, a przez ostatnie 13 edycji uzbierał ponad 250 000 złotych. Koncert 17 grudnia w klubie Palladium – oczywiście zapraszamy razem z organizatorem, ale to insza inszość. W tym roku można wylicytować kolację z Matą! Możecie to zrobić pod tym LINKIEM. Aktualna cena wynosi 930 złotych. Zobaczymy, do jakiego pułapu w końcu dojdzie. W każdym razie byłoby ciekawie, gdyby na tę okoliczność zdecydował się jakiś antyfan (czy wręcz hejter) Maty. Prezes Kurski bez wątpienia byłby ciekawą propozycją.

fot. kadr z klipu „Mata – Patointeligencja”, youtube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Meek Mill nie wie, dlaczego dissował Drake’a

Meek Mill usiadł z Charlamagnem by porozmawiać o swojej karierze, Roc Nation, więzieniu i... uzależnieniu. Jak się okazuje Meek był przez długi czas pod wpływem oksykodonu - brał popularny w USA Percocet. Ten temat mocno rezonuje w środowisku zwłaszcza teraz, kiedy przez oksykodon odszedł jeden z jego przedstawicieli - ŚMIERĆ JUICE WRLD-A. CO WYDARZYŁO SIĘ NA LOTNISKU MIDWAY?. Meek stwierdza, że środki mocno zaburzały jego ośrodek decyzyjny i sprawiały, że wielu rzeczy nawet nie pamiętał. W pewnym momencie na szczęście doszedł do dosyć trzeźwiącej konstatacji:

Hip Hop,News
Marihuana w Kosmosie? Naukowcy przeprowadzają eksperyment

W czasach, gdy świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie, coraz więcej uwagi poświęca się kondycji naszej planety oraz zapobieganiu wiążącym się z jej kiepskim stanem konsekwencjom. Głos w tym temacie zabierają także ludzie niezwiązani ze środowiskiem. O ignorancji, przy okazji tegorocznych pożarów lasów w Amazonii, wypowiadał się Żabson, a Warga i Adi Nowak nagrali w tym roku dwa uświadamiające numery. Nie sposób też nie wspomnieć o Hadesie, Taco Hemingwayu czy PRO8L3M-ie.