Hip Hop,News

Tyler, the Creator na Gali BRIT Awards! „Wiem, że siedzi teraz w domu wkurzona”

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Tyler, the Creator na Gali BRIT Awards! „Wiem, że siedzi teraz w domu wkurzona”

Dzisiaj, po wyjściu z ogrodowej szopy na „Flower Boy” oraz po miłosnej historii, jaką opowiedział jako Igor, wydaje się absurdalne to, że jeszcze parę lat temu Tyler, the Creator miał zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Powodem były wulgarne i homofobiczne teksty z pierwszych materiałów rapera, „Bastarda” i „Goblina”, za które konsekwencje ponosi do dziś.

Dobrze było go zatem zobaczyć odbierającego kolejne wyróżnienie i to tym razem na Wyspach. Bez względu na kontrowersyjną politykę Grammy i to, czy w ogóle dzisiaj nagrody muzyczne mają sens, fakt, że został doceniony, cieszy. Tyler otrzymał w tym roku statuetkę za najlepszy album w kategorii rap, a wczoraj, na BRIT Awards, wygrał jako międzynarodowy artysta roku. W trakcie swojego przemówienia, nie oszczędził słów skierowanych w stronę brytyjskiej polityk.

Chciałbym specjalnie wspomnieć o kimś, kto jest dla mnie bardzo ważny, kto sprawił, że przez pięć lat nie miałem wjazdu do tego kraju – wiem, że siedzi teraz w domu wkurzona. Dziękuję, Thereso May!

O tym, dlaczego „Igor” jest albumem roku, pokrótce pisałam przy okazji zeszłorocznych podsumowań. Coming out rapera swego czasu mógł wydawać się ze względu na jego wizerunek żartem, ale nie ma wątpliwości, że T się zmienił. I dojrzał. Warto też wziąć pod uwagę miniony czas i okoliczności. W końcu sytuacja wchodzącego w dorosłość Tylera była podobna do tej Eminema w kawałku Joynera Lucasa

Listę zwycięzców możecie sprawdzić TUTAJ.

fot. kadr z filmu „Tyler, The Creator wins International Male Solo Artist | The BRIT Awards 2020”, YouTube.com/BRITs

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Nic więc dziwnego, że niektórzy ojcowie lubią się bawić ze swoimi synami. Wiadomo, im większe możliwości finansowe, tym takie zabawy mogą być ciekawsze. Czasami jednak ilość pieniędzy na koncie może przyjąć formę diabełka, który podrzuca niezbyt roztropne pomysły. Jednej z takich sugestii na pewno uległ Meek Mill.

Hip Hop,News
Quebo restartuje swoją wyprzedaż ciuchów. Czy raper zapowiedział ją już dwa lata temu?

Od kilku dni każdy ruch medialny Quebonafide generuje gigantyczny szum w internecie. Jego działania są na pierwszy rzut oka bardzo proste, ale przy tym niezwykle tajemnicze. Niektóre jednak wymykają się nieco spod kontroli, czego najlepszy dowodem jest wyprzedaż jego ciuchów.