Lifestyle,YouTube

Znamy walkę wieczoru Fame MMA 9!

Mikołaj Michalak -
Wardęga vs Błońśki
Wardęga vs Błońśki
Lifestyle,YouTube - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Znamy walkę wieczoru Fame MMA 9!

Od jakiegoś czasu po internecie krążą informacje na temat uczestnictwa Sylwestra Wardęgi w kolejnej gali Fame MMA. Mimo spekulacji oraz domysłów jego przeciwnik nie został ujawniony, aż do dzisiaj!

Dlaczego Kacper Błoński?

Nie możemy tutaj mówić o otwartym konflikcie, ponieważ niewątpliwie byłoby to nadużycie. Nietrudno jednak zauważyć, że obaj panowie darzą się niechęcią od dłuższego czasu. Pierwsze tego objawy można było zauważyć w trakcie afery Kacpra Błońskiego z Teamem X. Podczas całego zajścia Sylwester opublikował na swoim kanale Wataha film krytykujący postawę oraz niehonorowe zachowanie Kacpra Błońskiego względem Agencji Spotlight. Wzajemne przytyki, jakie pojawiały się w obu kierunkach, powoli potęgowały napięcie. Należy również pamiętać, że po walce z Marcinem Dubielem na gali Fame MMA 8 Błoński oficjalnie wyzwał Wardęgę. Oczywiście nie jest to równoważne z oficjalnym ogłoszeniem walki. Całości towarzyszy złożony proces ustalania szczegółów z obiema stronami, którego efekty mogliśmy dzisiaj oglądać w filmie Wardęgi zapowiadającym starcie.

Szczegóły walki

Już 6 marca będziemy świadkami jednej z najbardziej emocjonujących walk w historii federacji. Myślę, że można zaryzykować stwierdzenie, że walka ta będzie Main Eventem wieczoru ze względu na tajemnicę, jaką była owiana, a także towarzyszące jej emocje. Przechodząc do spraw technicznych, zez wątpienia genetyka stoi po stronie Kacpra Błońskiego, który ma przewagę aż 15 centymetrów nad swoim rywalem (170cm vs 185). Walka odbędzie się w kategorii do 77 kilogramów, co z pewnością stanowi niemałe wyzwanie dla Wardęgi przy takim wzroście. Należy pamiętać, że waga wpływa nie tylko na szybkość ruchu, ale wywołuje dodatkowe zmęczenie na zawodniku. Nie skreślajmy jednak Sylwestra! Mimo, że nie dzieli się on swoimi przygotowaniami z fanami, wiemy, że nie jest to jego pierwsze spotkanie ze sportem, ponieważ od dawna trenuje on na siłowni. Z ogromnym zaciekawieniem oczekujemy wyniku walki i już teraz rozpoczynamy dywagacje na jego temat.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Kuban ma dziś urodziny. Kiedy zrobi nam prezent?
Kuban - Mamy swoje za uszami

Taki wpis wypada oczywiście zacząć od życzeń, dlatego Kubanowi życzymy tego, by jeden z najtwardszych fanbase'ów w Polsce, który tworzą jego słuchacze, nigdy nie słabł oraz tego, żeby podejmował już tylko takie decyzje muzyczne, z których będzie zadowolony. A, no i zapomniałbym o najważniejszym. Życzymy, ale to chyba bardziej samym sobie, niż jemu, powrotu na scenę!

Rap,YouTube
Jak powstaje najbardziej profesjonalna płyta w historii polskiego YouTube’a?
https://www.instagram.com/browwa

Rapujący youtuberzy to już nic zaskakującego. Płytę popełniło przecież mnóstwo twórców, a Kamerzyście i Gimpsonowi udało się nawet wskoczyć na pierwsze miejsce OLiS ze swoimi projektami. Na rapera tak na dobrą sprawę całkowicie przebranżowił się tylko Multi, cała reszta potraktowała to po prostu jako odskocznie, dobrą zabawę i okazję na niezły zarobek. Dokładnie w ten sam sposób podchodzi do tego Ekipa Friza, która jednak, standardowo zresztą dla siebie, chce by ich płyta była zrobiona z największym rozmachem.