Rap,YouTube

Wini startuje z kolejną serią na YouTube

Michał Fitz -
Wini - The Medium - gameplay
Wini - The Medium - gameplay
Rap,YouTube - - Dodane przez Michał Fitz

Wini startuje z kolejną serią na YouTube

Po sprzedaniu StoproRap, Wini się przebranżowił. Wprawdzie już wcześniej nagrywał filmiki na YouTube, ale dopiero niedawno, w trakcie jednej ze swoich samochodowych rozmów zdradził, że teraz zacznie zajmować się tym na poważnie, również w celach zarobkowych.

Częstotliwość wywiadów znacznie się zwiększyła, a oczywiście nie straciły one na jakości, bo jakże mogły, skoro mają takiego prowadzącego. Co więcej, Wini nie ogranicza się już do samych raperów czy nawet osób związanych z branżą. Prowadził już przecież rozmowę z profesjonalnymi pilotami i prywatnym detektywem. To jednak mu nie wystarczało, dlatego wymyślił kolejną serię, która już zdążyła zadebiutować.

Na czym ma ona polegać? Niby na niczym specjalnie oryginalnym. Wini będzie po prostu recenzował płyty. Myk polega jednak na tym, że będzie to robił w trakcie rozmowy z raperem, który dany album popełnił, co daje formatowi dodatkowy smaczek. Wiemy bowiem, jak Wini nie potrafi gryźć się w język i uwielbia być bezpośrednim. Artyści mogą więc nasłuchać się wielu ciekawych rzeczy o swojej twórczości i pewnie nie wszystkie będą przyjemne. Daje to jednak pole do ciekawej dyskusji, ponieważ raperzy będą mogli momentalnie skonfrontować interpretację recenzenta ze swoją własną. Na pierwszy ogień poszedł VNM.

Mało tego, w tym odcinku również VNM pokusił się o recenzję ostatniej płyty Winiego. Obaj Panowie ewidentnie darzą się sympatią, a przy tym patrzą na rap inaczej, bo jak wiadomo Venom skupia się na technice i mocnych wersach, a Wini raczej na płynności i nieprzewidywalności formy. W związku z tym rozmowa o ich twórczości po prostu musiała być ciekawa. Sami sprawdźcie!

fot. kadr z wideo „Wini – The Medium – gameplay”, YouTube.com/Wini

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Legendarna kurtka, zażegnany konflikt… Wszystko w szczytnym celu!
rozejm

Legendarna niebieska kurtka Marcina Najmana, którą sportowiec miał na sobie podczas poszukiwań Krzysztofa Stanowskiego została wystawiona przez niego na licytację. Dochód miał być przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale jak się później okazało, kurtka w innych okolicznościach i tak spotkała się z dziennikarzem.

Rap
„Ziomalski Mixtape” Żabsona to Południe w europejskim stylu. Jak brzmi? No, różnie

Nowy rok, nowy, wielki krok! "Ziomalski Mixtape" o północy wjechał na streamingi, a my spieszymy podzielić się pierwszymi wrażeniami z odsłuchu. Trzeba przyznać, że Żabson z każdym projektem znacznie rozwija i udoskonala swój styl, co wychodzi mu świetnie, oczywiście, z pewnymi wyjątkami. Nowy projekt przesiąknięty jest inspiracjami z Południa Stanów Zjednoczonych. Zaczynając od okładki, a kończąc na flow.