Hip Hop,News

Wini zapowiada współpracę z Belmondo!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Wini zapowiada współpracę z Belmondo!

Na ten wywiad czekało wiele osób. Belmondo rozsiadł się na siedzeniu pasażera i pomknął z Winim m. in. przez najdłuższą ulicę w Szczecinie. Wygląda to na początek pięknej przygody.

– [Belmondo] nie raz da Wam się poznać z różnych projektów, może z paru, które stworzymy razem, ale to zupełnie coś innego niż myślicie – zapowiedział na koniec spotkania Wini.

Młody G wspomina numer w wywiadzie, więc my przypominamy Ayn Rand – do lektury!

O co może chodzić? Zważywszy na to, że Panowie przez grubą część rozmowy skupiali się na lajfstajlowych tematach i deskorolce, to być może StoProcent chce bardziej zaangażować się w odrodzenie medialne tej dziedziny na polskim podwórku. Zwłaszcza, że Wini wspominał w wywiadzie zakulisowe rozmowy z Młodym Algidą i one także dotyczył tematów około-skateboardowych.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się również, że w opinii Winiego Ryszard Lenar, twórca kultowej marki… Lenar, był „dziadkiem alkoholikiem”. Przypominamy, że to dzięki niemu powstała pierwsza polska firma szyjąca baggy, a sam Lenar mocno wspierał scenę rolkarską.

Wywiadzik do sprawdzenia poniżej. Rzecz obowiązkowa dla deskorolkowych freaków i tych, którzy ostatnio mają problem ze znalezieniem lektury. Belmondo poleca kilka pozycji:

fot. kadr z „Wini x Belmondo – rozmowa”, youtube.com/WINI

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nie tylko dla mężczyzn. Sneaker Shopping z Billie Eilish

Kultura sneakrsów to aktualnie czołowa część streetweraru. Każdy ma jakiś swój ulubiony model, serię czy chociaż markę tworzącą sportowe obuwie. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd, które swoje obuwnicze pragnienia odkrywają w internetowej serii Sneaker Shopping. Tym razem na zakupy wybrała się piosenkarka, której kariera w ciągu ostatnich dwóch lat nabrała niezwykłego tempa, czyli Billie Eilish.

Felieton,Hip Hop
Trap i Grind: Kabe nową nadzieją StoProcent

Szczecińska wytwórnia jest w trudnej sytuacji. Sobota przenosi się na swoje, jakiś czas temu z oficyną Winiego pożegnał się Bonson. Czy Kabe ma szansę dać StoProcent nową twarz?