News,Streetwear

Wiosenny outfit ze Skrr: szorty w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Wiosenny outfit ze Skrr: szorty w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Lekka mini-seria, wpasowana w pogodę najbliższych miesięcy. W każdym z odcinków podrzucimy Wam nasze propozycje must-have każdej wiosennej i letniej garderoby. Kicksy już sobie omówiliśmy – artykuły z zestawieniami na chłodniejsze i cieplejsze dni kolejno tutaj i tutaj. Dziś szorty, w budżecie „dla każdego”, „medium” i highendowych bestii. Zapraszamy!

Tradycyjny pojedynczy slider, do którego zdążyliśmy Was już dobrze przyzwyczaić, zastąpimy tym razem trzema. Im niżej tym drożej. Zaczynamy z najniższego pułapu cenowego. W cenach odnośniki do poszczególnych itemów. A, no i omijamy sieciówki. Prócz COSa (bo zapewnia co najmniej bardzo dobrą jakość) i Weekday (bo coraz śmielej poczyna sobie na rynku).

I pamiętajcie – wszystko da się kupić taniej. A high-endu za retail się (w lwiej części) nie opłaca. Trochę dobrych przecen oczywiście znajdziecie niżej 😉

100-299 zł

300-650 zł

650 zł i więcej

Następny odcinek równo za tydzień, więc obserwujecie naszego fanpage’a i Instagrama. Polecamy też inną serię (w formacie) infografiki, w której szukamy drogich alternatyw dla tanich butów. High-endowe Slip-ony od Vansa znajdziecie pod tym linkiem, a klasyczne Converse’y Chuck Taylor All-Star Hi – tutaj. Stay Tuned!

fot. Farfetch/SSENSE/Nike/Zalando/Vitkac/MISBHV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Wspólny rejs z Denzelem Currym

Rożne sposoby mają raperzy na promocje i budowanie relacji z fanami. Kojarzycie akcje, gdzie polscy hiphopowcy (np. Pezet) zapraszają słuchaczy do studia na przedpremierowy odsłuch płyty? Denzel Curry poszedł o krok dalej i zaprosił swoich fanów na wspólną podróż motorówką...

Felieton,Hip Hop
Schoolboy Q gra w finale NBA! Oceniamy jego plan naprawy Lakers

Jesteśmy świeżo po pierwszym meczu finałów NBA, w którym zwycięstwo odnieśli Toronto Raptors! Na parkiecie można było zobaczyć świetne zespołowe flow, a w głośnikach usłyszeć „Floating”.