Hip Hop,News

Włodi pracuje nad płytą, propsuje SYNY i Okiego: „Zapowiada się gwiazda”

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Włodi pracuje nad płytą, propsuje SYNY i Okiego: „Zapowiada się gwiazda”

Wywiady u Numera Raza cechują się kilkoma rzeczami: nieogarnięciem prowadzącego, ciekawymi gośćmi i bogatymi odpowiedziami będącymi pokłosiem nieprecyzyjnych pytań. Tym razem w studio radiowej Czwórki pojawiła się warszawska legenda i w ciągu 10 minut rzuciła kilka cennych strzałów.

  1. „Oki bardzo szybko rapuje i jest zapowiadającą się gwiazdą”
  2. „Nigdy nie zgodziłbym się nagrać z discopolowcem. Odcinam się grubą kreską od muzyki hiperrozrywkowej w tym kontekście”
  3. „Undadasea to zjawiskowa ekipa. Koncerty odbywają się w bardzo skejtowy sposób”
  4. „Na koncertach Piernikowskiego są inne pokłady energii. Koncerty mogą mieć wymiar spektaklu muzycznego. Możesz je przeżywać wizualnie i też słuchać”
  5. „Pracuję nad materiałem. Mam nadzieję, że skończę najszybciej, jak będę mógł. Myślę, że na początku przyszłego roku zdecydujemy się wydać, bo jest bardzo dużo premier w tym roku. Nie mam ciśnienia, żeby się przepychać w okresie przedświątecznym. To będzie normalna, pełnowymiarowa płyta, 10 numerów”

No i fajnie – krótko, zwięźle i na temat. Okiemu również kibicujemy (ale po jego ruchach widać, że chyba już nawet nie trzeba), SYNY i Undadasea pozdrawiamy, a na kolejny krążek Włodka bardzo czekamy – tu chyba bez zdziwienia.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się również, że raper Koza nie trafia do Numera Raza. Wydaje nam się, że beefu nie będzie, choć prowadzący znowu wspominał o tym, że kiedyś musi w końcu się zebrać i nagrać album. Stwierdził również, że na koncertach jego „byłego kolegi” leci disco-polo i nikomu to nie przeszkadza. Mamy rozumieć, że to prztyczek w stronę TDFa? Bo tutaj beef może być w każdym momencie (nawet jeśli studyjnie jednostronny).

Całą rozmowę Włodiego z Numerem możecie zobaczyć tutaj:

fot. Zdjęcie okładkowe wideo „Włodi na Czwartej Scenie Czwórki [Up To Date Festival]”, youtube.com/Czwórka

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Na freestylu przyznał się do zabicia i zakopania swojej dziewczyny

Różne rzeczy zdarza się rzucić na wolnych stylach. Zazwyczaj ktoś kogoś obrazi, rzadziej obrazi jego rodziców (nie po rodzicach!), ale z kolei częściej jego dziewczynę. "Twoja niunia" to już nawet nie są dwa osobne słowa, to jest jakiś onomatopeiczny zakrzyk rodzimych freestyle'owców, bliżej temu już do "twoanoonya". Jak się okazuje, obrażanie dziewczyn w jakichś fikcyjnych kontekstach, wymyślonych na potrzeby panczlajnu, to nie jest najgorszy freestyle'owy zwyczaj świata.