Hip Hop,News

Wracamy do Młodych Wilków! Co słychać u raperów z 7 edycji?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Wracamy do Młodych Wilków! Co słychać u raperów z 7 edycji?

Ostatnio pisaliśmy o pierwsej szóstce raperów, którzy wzięli udział w 7 edycji Młodych Wilków – akcji Popkillera. Sprawdziliśmy jak przyjęły się ich solowe numery oraz czy po akcji działali w stronę wydania solowych krążków. W poprzednim zestawieniu znalazł się Oki, Karian, Lipa, Opał, Augustyn i Bober. Najbardziej słuchaczom spodobał się kawałek Okiego – Koła, który ma na YouTubie ponad 1 400 000 wyświetleń. W ramach przypomnienia wspólny numer Młodych Wilków – „Hip-Hop”, który łączy 12 różnych, rapowych styli, zgarnał również ponad 1 000 000 viewsów.

W tym zestawieniu przedstawimy kolejną szóstkę młodych raperów, którzy wzięli udział w akcji Popkillera. Który z nich zrobił największą robotę?

7. Pierwszy z drugiej części jest KOZA. Tego młodego zawodnika chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest z kontrowersyjnych tekstów i nietuzinkowego flow. Jego kawałek na Młodych Wilkach CHLUP CHLUP ma w chwili obecnej 220 563 wyświetleń. Na tym kawałku KOZA nie pozwala nam zapomnieć o swoim stylu nawijania, jest po prostu sobą. Moim skromnym zdaniem na wspólnym kawałku „Hip-Hop” wypadł naprawdę dobrze i poleciał lepiej niż zawodnicy, po których mogliśmy spodziewać się czegoś więcej. Młode Wilki dały tylko kopa kontrowersyjnemu raperowi, bo 31 stycznia tego roku dostaliśmy od niego płytę „PATOLOGYA”.

8. BE VIS młody raper z Ostródy daje nam w kawałku STYL – styl, swój styl! Melodyczny, na lekko klubowym bicie numer pozwala pobujać głową. Kto choć raz słuchał BE VISA po odpaleniu tego numeru w ciemno od razu go rozpozna. Charakterystyczne flow i głos są od dłuższego czasu rozpoznawalne i pierwsze co przychodzi nam na myśl słysząc tego młodego rapera to „gdzie mój RedBull?” – jedno z najbardziej rozpoznawalnych numerów rapera. STYL ma na YouTubie blisko 348 000 wyświetleń. „DUCH CZASU” czyli najnowsza płyta artysty ukazała się również 31 stycznia tego roku.

9. Kolejnym Młodym Wilkiem, który zaserwował nam numer AMANT, był reprezentant QueQuality PRZYŁU. Co o samym numerze? Fajny, miły w odsłuchu, dobrze brzmiacy i klimatyczny z ciekawym klipem. Ma teraz blisko 230 000 viewsów. PRZYŁU dał się nam szerzej poznać z numeru „moizdrajcy.com” z Deysem oraz z równie klimatycznej płyty, którą stworzył wraz z młodym zawodnikiem VBSem – „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”. 27 stycznia dostaliśy od tego młodego zawodnika utwór pod tytułem „Leszy”, który mówi o przywiązaniu do miejsca, tym samym PRZYŁU zapowiedział, że „płyta coraz bliżej”.

10. Czas na pierwszego z dwóch przedstawicieli CHILLWAGONU w akcji Popkiller Młode Wilki 7. QRY dał nam numer BOLAŁO, w którym nawinął w swoim, niepowtarzalnym stylu o tym, co w życiu dotknęło rapera i jak na to patrzy z perspektywy czasu. Numer zgromadził 763 774 viewsów i całkiem dobrze się przyjął. QRY póki co nie zapowiedział solowej działalności, ale chyba sporo osób chętnie by coś odsłuchało, ponieważ ten młody reprezentant CHILLWAGONU już trochę namieszał na polskiej scenie.

11. Przedostatni Młody Wilk jest chyba jedynym, oldschoolowo brzmiącym raperem w tej edycji. MIŁY ATZ w numerze BRYZA pokazuje, że można zrobić dobrze brzmiący, klimatyczny numer na starych bitach. Klip fajnie pokazuje życie na ośce, ekipę, a w trakcie niego, w przebitkach znajduje się Włodi. BRYZA ma obecnie prawie 120 000 wyświetleń. Ostatnio, bo 18 lutego dostaliśmy numer od MIŁEGO ATZ „COPYPASTE”, który jest pierwszym singlem z jego nadchodzącej płyty „TBA”.

12. Ostatni na tej liście jest drugi reprezentant CHILLWAGONU, który uczestniczył w Młodych Wilkach 7, czyli ZETHA! Raper zaserwował nam numer TAK MUSIAŁO BYĆ, do którego dograł się Żabson. Warto zaznaczyć, że gdy Żabson brał udział w 4 edycji Młodych Wilków, to ZETHA również był gościem na jego solowym numerze. Widać, że wieloletnia przyjaźń nie wygasa i trwa dalej. Warto zaznaczyć, że obaj panowie tworzyli kiedyś skład VLB. TAK MUSIAŁO BYĆ jest drugim numerem solowym w 7 edycji Młodych Wilków, który zgromadził ponad 1 400 000 wyświetleń. ZETHA póki co nie poinformował nas o solowym krążku, ale bardzo często udziela sie na featach innych raperów. Sami reprezentanci Młodych Wilków chętnie zapraszali reprezentanta CHILLWAGONU do współpracy. Udzielił się takim raperom jak: Przyłu, bevis czy OKI. Oczywiście dograł się też innym artystom, niezwiązanym z 7 edycją akcji Popkillera.

Tak zaprezentowała nam się cała 12 z Młodych Wilków 7. Poza solowymi numerami dostaliśmy od nich Cyphery oraz numer „Jesień”, na którym udzielił się Przyłu, bevis, Bober, Koza, Augustyn i Opał.

A Wam co siadło najbardziej?

fot. facebook.com/PopkillerMlodeWilki

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Cardi B odpiera oskarżenia o napaść

Im bardziej znany jesteś i przede wszystkim, im więcej masz pieniędzy, tym większa szansa, że ktoś spróbuje cię w coś wrobić, by trochę zarobić. Z niesłusznymi oskarżeniami i niepotrzebnymi rozprawami sądowymi musiały mierzyć się już dziesiątki gwiazd, a do tej grupy spokojnie można dołączyć już Cardi B, która musiała tłumaczyć się z tego, że rzekomo napadła pracowniczkę ochrony w trakcie swojej ciąży.

Felieton
Szczery, ale nie od ucha do ucha – Jan-Rapowanie „Uśmiech” [Recenzja]

Jan-Rapowanie zdecydował się znienacka zrzucić na nas swój nowy album, nie zważając na to, jak brak odpowiedniego marketingu może odbić się na odbiorze płyty. Czy możemy to uznać za prezent? Tak, jak najbardziej, bo każdy uśmiech przecież nim jest. A ten jest poza tym wyjątkowo szczery, bo nie rozciąga się od ucha do ucha, a ma widoczne grymasy pokazujące, że przez szczęście pozornie go wywołujące przebija się wiele innych emocji, które z resztą dostajemy na tacy razem z sercem i myślami rapera. "Uśmiech" odsłania wiele więcej, niż tylko zęby.