Hip Hop,News

Wspólny kawałek W.E.N.Y. i Kaza Bałagane to klapa?

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Wspólny kawałek W.E.N.Y. i Kaza Bałagane to klapa?

W poprzednim roku byliśmy świadkami kilku zaskakujących kolaboracji na polskiej scenie rapowej. Wystarczy wspomnieć chociażby featuring Peji u Young Multiego. Ten rok może nie zaskoczył (póki co) słuchaczy tak mocno, ale właśnie dostaliśmy kolejne ciekawe połączenie.

Na jednym tracku znaleźli się Wena i Kaz Bałagane. Dwaj raperzy z zupełnie innym stylem i podejściem do tworzenia muzyki. Zaskakująca kolaboracja. Spotkała się ona jednak z chłodnym odzewem wśród odbiorców. Pod teledyskiem przeważają negatywne komentarze rozczarowanych słuchaczy. Fani zwracają uwagę m.in. na niechlujnie zrealizowany mastering, który utrudnia w odsłuchu. Znacznie mniej jest wpisów odbiorców, którym „Dobry rok” w całości przypadł do gustu.

O to kilka przykładowych komentarzy użytkowników (celowo usunęliśmy nicki) platformy YouTube: „Po co komu mix, po co komu master”, ” Jak z taką formą lecisz na beef z Tedasem to ja nie wiem chłopie czy warto.”, ” Wudoe chciał jak bałagane a bałagane jak wudoe”, ” Najlepsze w tej piosence jest to że się skończyła” (pisownia oryginalna – red.).

W teledysku do singla, oprócz dwójki raperów, możemy dostrzec również Włodiego, Holaka i Frostiego Rege.

Kawałek „Dobry rok” jest czwartym singlem promującym nową płytę Wudoe pt. „Montana Max”. Album ukażę się nakładem wytwórni „Wyższe Dobro INC.” Sklepowa premiera zapowiedziana jest na 22 marca. Do 15 marca można zamawiać specjalną preorderową wersję.

Fot. z klipu „W.E.N.A. – Dobry rok x Kaz Bałagane prod. J.F.”, YouTube/Wudoe

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Przypomnienie legendy: Air Jordan 1 “Shattered Backboard 3.0”

Mimo, że rok 2019 dopiero się zaczął mieliśmy już okazję zobaczyć zapowiedzi kilku świetnych par Air Jordan 1 - np. modelu kolaboracyjnego z Travisem Scottem albo nowej kolorystyki „Phantom”. Kolejna będzie bezpośrednim nawiązaniem do legendy koszykarskiego świata i do założyciela marki Jordan. Tak, tak, oczywiście że do Michaela Jordana.

Felieton,Hip Hop
PRO8L3M: Równe chłopaki. (Znów) recenzujemy „Widmo”

Recenzja "Widma" wisiała nade mną z całym bagażem, jaki niesie za sobą słowo, które warszawski duet wybrał na tytuł płyty. Głównie dlatego, że miałem poważny problem z tym, że PRO8L3M zapowiadał album bardzo dyskusyjnymi numerami - o "Interpolu" pisałem tutaj, o "Ev'ry Night" "Jak Disney" tu.