Hip Hop,News

Wspólny numer Żabsona, Maty i Beteo? Wszystko na to wskazuje!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Wspólny numer Żabsona, Maty i Beteo? Wszystko na to wskazuje!

Właśnie na Instagramie trzech raperów, którzy należą do młodego pokolenia polskich raperów, dało sygnał, że niebawem będziemy mogli coś od nich usłyszeć…

A przynajmniej tak nam się wydaje, ponieważ Żabson, Mata oraz Beteo, a także znana z ekipy Żabsona, YoungLeosia, wrzucili w tym samym czasie identyczne zdjęcia na swoje instagramowe profile z dopiskiem „WYWINIĘTE KAPELUSZE”. Ponadto każdy z nich na głowie ma założony… no właśnie wywinięty kapelusz. Czy tak będzie nazywał się ich wspólny utwór, który wkrótce możemy dostać od tego zacnego grona?

View this post on Instagram

WYWINIĘTE KAPELUSZE ?? fot. @januszwalczuk

A post shared by Żabson (@zabsonziomal) on

View this post on Instagram

WYWINIĘTE KAPELUSZE

A post shared by MATA (@33mata) on

View this post on Instagram

WYWINIĘTE KAPELUSZE ?? fot. @januszwalczuk

A post shared by HOODIE (@beteobejbi) on

fot. instagram.com/zabsonziomal

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Justin Bieber poważnie oskarżony. Szybka odpowiedź artysty

Bycie sławnym i bogatym ma oczywiście mnóstwo plusów, ale są też poważne minusy takiego statusu. Każdy wokół próbuje Cię na coś naciągnąć, żeby mieć trochę z tego, co zarobiłeś. Póki jest to zwykła prośba o pożyczkę – pół biedy, gorzej jak ktoś próbuje te pieniądze wyłudzić i przy okazji jeszcze Ciebie oczernić. Z takimi problemami borykało się wielu artystów, a teraz przechodzi przez to Justin Bieber.

Felieton,Hip Hop
5 kawałków, które upamiętniają obecne protesty Black Lives Matter

Protesty Black Lives Matter trwają już prawie miesiąc, a do walki o równość przystąpiły jakiś czas temu także inne kraje. Strajki organizowane były również w Polsce. Cieszy więc to, że świadomość rośnie i na przykład, o czym informowaliśmy niedawno, Republic Records oraz Akademia Grammy zrezygnowały z określenia "urban". Przez ten czas powstało już także sporo kawałków nawiązujących do obecnej sytuacji – od tych wzbudzających poczucie dumy, przez te refleksyjne, aż po zagrzewające do walki, a my postanowiliśmy przyjrzeć się tym najgłośniejszym!