Hip Hop,News,Ranking

Wszystkiego najśmieszniejszego!

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News,Ranking - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Wszystkiego najśmieszniejszego!

1 kwietnia jest ulubioną datą wszystkich żartownisiów i trefnisiów. Tego dnia portale, gazety i telewizje atakują swoich odbiorców przeróżnymi fake newsami. Specjalnie dla Was postanowiłem wcielić się w rolę Karola Strasburgera. Przygotowałem listę żartów i przepowiedni, które raczej się nie spełnią. Śmiało, atakujcie nimi swoich znajomych!

Wspólny album TDFa i Peji

A co! Zacznijmy zestawienie od razu z grubej rury. Jak najlepiej zakończyć długoletni konflikt? Poprzez nagranie wspólnej płyty. Żart, może już trochę przestarzały, ale póki panowie nie podadzą sobie ręki, co roku z okazji Prima Aprilis można go powtarzać. Taki longplay TDFa i Peji byłby jak Taconafide – dla ojców i matek nastoletnich fanów Taco i Quebo.

Bedoes dołącza do ekipy Dixon 37

Dissy, bagażniki, wjazdy do studia i pozostałe atrakcje z obu stron – aż do wspólnego pojednania w ramach jeden ekipy. Czyż to nie byłoby piękne? Pamiętajcie, że ten żart nie jest do końca oryginalny. Jeden z reprezentantów ekipy Dixonów w podobny sposób śmieszkował już dwa lata temu. Z tym żarcikiem należy również uważać, żeby nie wplątać naszego kolegi w kłopoty. Szczególnie, gdy w bluzie SB zapyta o szluga kolesi z logiem Dixon 37.

Płyty Tomb dotarły do kupujących

To byłby dopiero psikus. 1 kwietnia otwieracie swoją skrzynkę, a w niej nowiutka płytka od TeOEMBe. Jaka inna data tak idealnie wpasowałaby się w dzień premiery polskiego Cassidy’ego? Patrząc po ilości osób, które zakupiły płytę Tomba, aż nasuwa się klasyczny żart:

Spotykają się dwaj jazzmani:
– Wiesz, kupiłem twoją nową płytę!
– A, to ty…

Nowa album Pezeta już jest w tłoczni

Na taki podstępny żart i sam bym chciał się nabrać. Pezet regularnie ogłasza pracę nad danym projektem, który kończy się zwykle dwoma nowymi kawałkami… na zlecenie firm. Jak więc zareagować następnego dnia, gdy dowiemy się, że to nieprawda? Niech cytat z końca skeczu posłuży Wam za odpowiedz.

Embargo na rap youtuberów

Jeśli chodzicie do podstawówki, lepiej takiego żartu unikać. Konsekwencją może być wpędzenie 3/4 swojej klasy w żałobę. Parafrazując Piha:

Jakiś showman z YouTube chciał zostać raperem
ktoś mu napisał tekst, ale to niewiele

Nie ukrywajmy, niektóry nowym „YT-raperom” taki ban na nagrywanie mógłby tylko pomóc.

WSZ nie weźmie już udziału w żadnej obciachowej akcji

Niemożliwe! Zresztą sami zobaczcie dlaczego.

Jędker powróci z nową płytą

To już żart dla bardziej oldskulowych fanów rapu. Spotykacie kolegę i mówicie: „Słyszałeś, że Jędker po nagrywaniu płyt disco, znowu zamierza wrócić do rapu i jak gdyby nic, wypuścić nowy album?”. Nagle na twarzy znajomego widzicie totalne zdziwienie. Jednak, w pewnym momencie dociera do niego, że to tylko Wasz nieśmieszny suchar. Po chwili obaj śmiejecie się już na cały głos.
Oh wait…

Filipek nie nagra żadnego dissu w 2019 roku

Rok bez beefu dla Filipka, to rok stracony. Raper regularnie zalicza konflikty na polu muzycznym. Ostatnio również spróbował swoich sił w klatce. Oczywiście, należy szanować, że raper nie boi się podnieść rękawicę, ale kto z Was dziś pamięta chociaż jeden jego diss?

AfroJax zdobędzie złotą płytę

Nie wiecie kto to jest? No właśnie…

A czy Wam, z okazji Prima Aprilis, do głowy przyszły równie (nie)śmieszne żarty? Jeśli tak, wrzucajcie je na nasz profil facebookowy.

Foto. Instagram/tedef

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
LA w ogniu: Nipsey Hussle wśród 36 ofiar zeszłego tygodnia

Niezwykle przykra wiadomość dotarła do nas z USA. Nipsey Hussle został zastrzelony przed swoim sklepem w LA. Jak podaje Michel Moore, szef LAPD, okazuje się, że Nips jest kolejną ofiarą przemocy, która targa w ostatnim czasie całym rejonem. Od ubiegłej niedzieli zastrzelono 26 osób, 10 zamordowano w inny sposób.

Hip Hop
Wielcy mali raperzy: Skąd wszędzie to „Lil”

Lil Pump, Lil Uzi Vert, Lil Kim, Lil Yachty. Takie ksywy można wymieniać w nieskończoność. Ale czemu właściwie raperzy decydują się na ten przedrostek? Jaka jest geneza "Lila"? Wyjaśniamy.