Hip Hop

Wynająłem orkiestrę dla Tymka!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Wynająłem orkiestrę dla Tymka!

Jeśli myśleliście, że odpuściliśmy temat, to – nie! Cały czas pracujemy nad formatem Instrumentalnie – w pierwszym odcinku gościł u nas Belmondo, a już dzisiaj możecie wraz z Mateuszem Machem zajrzeć za kulisy Instrumentalnie z Tymkiem!

Jednak najpierw Mateusz wprowadzi Was trochę w swój świat i przekonacie się, dlaczego Gdynia jest bardzo ważnym punktem na jego mapie, a Kanye West największą inspiracją. A co z Tymkiem? – Mamy dwa utwory, które dla Was zagramy z całą orkiestrą: z kwartetem smyczkowym, perkusją, basem i instrumentami dętymi. Pokażemy Wam, jak wygląda proces produkcji materiału, który niedługo pojawi się na Skrr – zapowiada Mateusz Mach. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokazać Wam ten zakulisowy materiał:

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Legendarny Afrojax: Ten Typ Mes ma mocniejszą głowę niż Łona

Witamy w świecie clickbaitu, w którym często ciekawe treści trzeba reklamować nieciekawymi pod względem etycznym tytułami! Tym razem trochę się nam upiekło, bo faktycznie taka wypowiedź padła, ale chcielibyśmy przytoczyć ich więcej, bo w najnowszym odcinku Flintesencji naprawdę sporo się dzieje. Nie jest to dziwne, bo gościem jest Legendarny Afrojax, niegdyś lider Afro Kolektywu, dzisiaj król poezji fekalnej, pod którą skrywają się najciemniejsze problemy zakorzenione głęboko w ludzkiej naturze. Raper (artysta!), który przez tuzów polskiego rapu jest uznawany za jednego z najlepszych tekściarzy, a przez słuchaczy za brutalnie gorzką odtrutkę na pustosłowie. Pisaliśmy o Afrojaxie swego czasu i, nie jesteśmy oryginalni, superlatywom nie było końca.

Hip Hop,News
Szczyt ekstrawagancji? Raperka kupiła żółwiowi Lamborghini!

"Chciałbym być żółwiem Tierry Whack w moim kolejnym życiu" - napisała jedna z osób na Twitterze, po tym jak młoda raperka z Filadelfii podzieliła się ze światem nagraniem, na którym pokazuje niecodzienny prezent dla swojego nowego przyjaciela.