Hip Hop,News

Wystartowała „Liga Zdrowia”! Raperzy pomagają w zbiórce pieniędzy

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Wystartowała „Liga Zdrowia”! Raperzy pomagają w zbiórce pieniędzy

24 kwietnia w niedzielę wystartowała „Liga Zdrowia”, czyli pierwszy tego typu turniej charytatywny League of Legends. Jest to inicjatywa ogłoszona w zeszłym tygodniu w związku z trwającą zbiórką dla pracowników służby zdrowia, którą na początku miesiąca ogłosiła Ekipa Friza – youtubera, o którym już kiedyś wspominaliśmy na naszej stronie. Znane osoby nie tylko ze świata internetowego i gamingowego, ale jak się okazuje, także ze świata rapowego również chętnie włączyły się do pomocy.

We wczorajszej rozgrywce w League of Legends udział brali tacy raperzy jak Żabson, Mata, Olsza, a także związany po części ze sceną rapową Mr.Gino – Paris Platynov. Ponadto zagrał reprezentant Polski w piłce nożnej – Mateusz Klich. Showmatch zagrał wspomniany wcześniej Friz, który razem ze swoją Ekipą promuje od początku miesiąca zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Jak podaje strona APYNEWS:

Najważniejszy w całej inicjatywie jest fakt, że wszystkie pieniądze zebrane podczas trwania eventu u każdego twórcy, zostaną przekazane na pomoc medykom w walce z COVID-19 w Polsce i trafią na wspomnianą zbirókę, w którą zaangażowało się już wielu YouTuberów, a także ich widzów.

Dziś Żabson na swoim instastory poinformował, że podczas wczorajszej rozgrywki udało zebrać się jemu i jego fanom prawie 32 tysiące złotych. Olsza, który również zachęcał do wspierania akcji, poinformował, że udało się zebrać ponad 30 tysięcy złotych.

fot. apynews.pl/liga-zdrowia-stream

instagram.com./olszakumpel

instagram.com/zabsonziomal

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News,Ranking
5 raperów, którzy nie załapali się na pierwsze #hot16challenge, ale w drugiej edycji mogą pozamiatać

W weekend wielu raperów połączyło swoje siły, by w trakcie charytatywnego streamu zebrać pieniądze na pomoc w walce z koronawirusem. Do akcji włączył się również Mata, który podczas swojej transmisji rozmawiał z Solarem. Panowie wpadli na spontaniczny pomysł i postawili przed widzami zadanie. Jeśli w trakcie live'a udałoby się uzbierać 16 tysięcy złotych, Solar miał wystartować z drugą edycją #hot16challange. Próg pieniężny został zdobyty, więc możemy przygotowywać się na napływ kolejnych, gorących szesnastek.

Hip Hop,News
Kodak Black prosi Donalda Trumpa, aby odwiedził go w więzieniu

Kodak Black wciąż przebywa w więzieniu. Do odsiadki po nakłamaniu w dokumentach mających umożliwić mu posiadanie broni zostały mu jeszcze ponad dwa lata. Od pół roku jednak co jakiś czas raper nie daje o sobie zapomnieć. Zdążył już skarżyć się na tragiczne warunki w więzieniu, wyznać miłość znanej aktorce, zapowiedzieć nowy album i... życzyć, aby pandemia koronawirusa trwała, dopóki nie zostanie wypuszczony na wolność. Co tym razem?