Hip Hop,News

Yandhi coraz bliżej! Znamy datę premiery pierwszego singla?

Kajetan Szewczyk -
kadr z wideo "73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue", youtube.com/Vogue
kadr z wideo "73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue", youtube.com/Vogue
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Yandhi coraz bliżej! Znamy datę premiery pierwszego singla?

Dopiero co na świat przyszedł czwarty potomek Kanyego Westa, a już możemy spodziewać się jego dziewiątego muzycznego dziecka. Co prawda informacja została podana w dosyć zawoalowany sposób, ale ufamy sobie, że nie daliśmy się wkręcić w jakiś bubel.

W legendarnym programie The Breakfast Club gościli Ja Rule i Irv Gotti. W drugiej połowie rozmowa zeszła na temat programu „Tales”, który Irv przygotowuje dla Tidala. Koncept polega na tym, że bierze się już istniejący numer i „dokręca” do niego krótką fabułę. Irv zdradził, że już 2 lipca możemy spodziewać się premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu i będzie ona oparta o… zupełnie nowy kawałek z NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNYM RAPEREM OSTATNIEGO ROKU. Bez caps locka nie da się oddać tego, jak Irv to mówi – zresztą zobaczcie:

Dj Envy dopytuje, czy tym raperem jest Kanye West. Gotti nie przyznaje, ale po chwili dodaje „nie będzie grał w odcinku, ale MOŻE mam piosenkę”. Informacja jest podana w przerysowany i komiczny sposób, więc nie ma mowy o plotce dla plotki. Zwłaszcza, że Irv jest współproducentem numeru. To co? Jeszcze trochę i będziemy mogli zmierzyć się z następcą „Ye”!

fot. kadr z wideo „73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue”, youtube.com/Vogue

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Kiedy nie rozumiesz wersu, ale wstyd przyznać przed znajomymi

Może to ja, a może to znak czasów, ale okres, w którym tylko teksty Laikike1'a były rzekomo tak skomplikowane, że dochodziło do mitycznych rozkmin kawałka "Glider", minął bezpowrotnie i... nie stało się to wcale na rzecz większej transparentności. Dzisiaj raperzy nawijają czasami takie szyfry, że bez znajomości wewnętrznych odniesień w obszarze ich twórczości, bez kontekstu, a czasami bez znajomości określonego slangu, nie ruszymy z miejsca. I jaramy się kawałkiem, chociaż w sumie nie wiemy, o co chodzi.