News

YNW Melly aresztowany za podwójne morderstwo

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

YNW Melly aresztowany za podwójne morderstwo

A tak dobrze szło. 19-letni raper z Florydy – YNW Melly – niedawno zakończył odsiadkę za m.in. nielegalne posiadanie broni, wydał swój album i nagrał singiel na jednym krążku ze znanym na całym świecie Kanye Westem. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Czasem szybciej niż by się chciało. Tak to właśnie wygląda w przypadku młodego rapera.

YNW Melly został aresztowany za podwójne morderstwo z premedytacją. Jego ofiary to dwóch członków jego kolektywu „Young Nigga World” – YNW Juvy oraz YNW Sakchaser. Policja twierdzi, że raper wraz z YNW Bortlenem upozorowali scenę morderstwa, tak aby wszystko wyglądało na strzelaninę. Tragedia rozgrywała się 26 października 2018 roku. 31 października zaś obrońca Jamella podzielił się reakcją rapera na śmierć Williamsa i Thomasa. „Jest smutny i oczywiście zdenerwowany” – powiedział adwokat Bradford Cohen i dodał: „To byli jego najlepsi przyjaciele”. Magazyn Pitchfork poprosił przedstawicieli Melly’ego o komentarz w tej sprawie, jednak Ci odmówili. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Fot. YNW Melly ft. Kanye West – Mixed Personalities (Dir. by @_ColeBennett_) [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Nowa współpraca Travis Scott x Dover Street Market.

Travis Scott po Superbowl, swoim występie i 3 nominacjach na tegorocznych Grammys nie zwalnia tępa i tym razem bierze się za ubrania. Jego i nie, nie chodzi o Jordany Air 1, na które wszyscy niecierpliwie czekamy. Tym razem jest to kolaboracja merchu rapera o nazwie „Astroworld” z Dover Street Market, czyli amerykańskim butikiem.

Felieton,Hip Hop
Tede jak Jay Z? Promocja płyty na medal

Tede wyjdzie z tego z workiem pieniędzy. Współpraca z Asfalt Records i pocisk na W.E.N.Ę? Ależ będzie uczta. "Karmagedon" nabiera rozpędu.