Hip Hop,News

Young Igi nie odpuszcza. Mamy nowy singiel

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Young Igi nie odpuszcza. Mamy nowy singiel

Young Igi to jeden z najbardziej popularnych i cenionych przedstawicieli najmłodszego pokolenia w polskim rapie. Nie upłynęło jeszcze nawet pół roku, odkład wypuścił ostatni album, a zapowiedział już kolejne dwa solowe projekty.

Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel „Oznaka Mężczyzn”, reprezentujący nową produkcję Igiego.  Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest tu beatmaker 2K, znany ze współpracy z m.in. Paluchem, Szpakiem i oczywiście Young Igim.

Nadchodzący mixtape, czyli „!G! Tape #1”, zawierać ma dziewięć luźnych i wcześniej niepublikowanych utworów. Premiera planowana jest na 19 kwietnia. Album można zamawiać za pośrednictwem strony MyMusic.

Young Igi zapowiedział również pracę nad trzecim legalnym materiałem. W opisie zamieszczonym pod najnowszym klipem, wstępna data wyjścia wydawnictwa wyznaczona jest na wrzesień. O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

Fot. z klipu Young Igi, „Oznaka Mężczyzn”, prod. K2/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Mike ze Stranger Things wydał nową piosenkę

Kojarzycie Finna Wolfharda? Tak, to ten aktor grający głównego bohatera o imieniu Mike w "Stranger Things". Jeśli nie wiedzieliście, to poza aktorstwem nastolatek zajmuje się również nagrywaniem muzyki. Właśnie wypuścił nowy kawałek.

News
Para nie do pary: Nowe Nike Vapormax Flyknit 2.0 „Random”

Marzec zaczął się wyjątkowo dobrze dla wsyztskich fanów modelu Vapormax. Zaledwie 2 dni temu miejsce miała premiera nowej kolorystyki “Neon Green”, która znalazła się w naszym kalendarzu najciekawszych premier tego tygodnia. Teraz natomiast dostaliśmy nową kolorystykę modelu Vapormax Flyknit 2.0, czyli „Random”.