Rap,TikTok

Young Leosia podbija scenę polskiego rapu i TikToka!

Julia Niedzielin -
Rap,TikTok - - Dodane przez Julia Niedzielin

Young Leosia podbija scenę polskiego rapu i TikToka!

Young Leosia wypuściła swój kolejny kawałek! Świeżość i oryginalność potrzebne na polskiej scenie hip-hopowej – to właśnie dostrzegamy w „Szklankach” wydanych przez label Żabsona Internaziomale.

Utwór to drugi singiel zapowiadający album Young Leosi. 22-letnia artystka działa w rapie już od trzech lat, prowadząc imprezy jako DJ-ka w klubach. Swoją karierę rozpoczęła dzięki Żabsonowi, z którym po kilkuletniej współpracy i wspólnych koncertach podpisała kontrakt. Opowiedziała nam o tym zresztą równo dwa lata temu w swoim pierwszym wywiadzie. Szerzej znana stała się jednak w tym roku. W maju nawinęła #Hot16Challenge2, później wypuściła pierwszy singiel „Wyspy”, a w międzyczasie dogrywała się także do nowych numerów Żabsona. Przypominamy także, że wyróżniliśmy ją w naszym ostatnim zestawieniu najlepszych influencerów na polskim Instagramie!

Kawałek „Szklanki” ze względu na swój energiczny charakter doskonale wpasowuje się w klimat TikToka. Dodatkowo stworzony został układ taneczny dedykowany konkretnie tej piosence. Dzięki tiktokom nagrywanym do tego sounda, kawałek będzie dodatkowo promowany. Ten zabieg został także zastosowany w piosence „ULALA” Żabsona. Utwór kojarzony z bardzo prostą choreografią, którą każdy może odtworzyć zdobył viral na TikToku. Young Leosia ma szansę na podobny sukces.

fot. kadr z klipu „Young Leosia – Szklanki”, YouTube.com/Internaziomale

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Sernik á la Podsiadło i przejażdżka z Kizo – jak artyści wspierają WOŚP?

Co roku w styczniu odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączają się również znane osobistości, które w szczytnym celu oddają na licytacje mniej lub bardziej nietypowe rzeczy. W tym roku trafiły na nią m.in. sernik z dowozem Dawida Podsiadły i przejażdżka samochodem z Kizo.

Lifestyle
Legendarna kurtka, zażegnany konflikt… Wszystko w szczytnym celu!
rozejm

Legendarna niebieska kurtka Marcina Najmana, którą sportowiec miał na sobie podczas poszukiwań Krzysztofa Stanowskiego została wystawiona przez niego na licytację. Dochód miał być przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale jak się później okazało, kurtka w innych okolicznościach i tak spotkała się z dziennikarzem.