News

Z boiska na wybieg: Kolaboracja Hummel x Willy Chavarria

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Z boiska na wybieg: Kolaboracja Hummel x Willy Chavarria

Nowa kolaboracja od Hummela i Williego Chavarri, którą pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć na NY Fashion Week w lipcu 2018, przynosi nam zderzenie dwóch różnych rodzajów ubioru – sportowego oraz highendowego. Dzięki tej kolekcji nie będziemy musieli już przebierać się po treningu (no chyba, że z powodów higienicznych 😉 ). 

Nowa kolaboracja to jednak coś więcej niż tylko ubrania. Ma być przesłaniem antyrasistowskim i wypowiedzią w obronie imigrantów – przede wszystkim tych, z USA. To idea, która od wielu lat przyświeca zarówno organizacjom piłkarskim, (weźmy na przykład. „no to racism” od UEFA), jak i samej marce Willy Chavaria w jej najnowszej indywidualnej kolekcji

Również w tej kolaboracji na samych deklaracjach się nie kończy. W sesji w charakterze modeli wzięli udział niezarejestrowani mieszkańcy USA – członkowie stowarzyszenia Rooklyn International Football Association – organizacji, którą Hummel z okazji tej kolaboracji wsparł pieniężnie i która prowadzi zajęcia piłki nożnej dla imigrantów i uchodźców. 

Owoc współpracy Hummela i Williego Chavarri to streetwearowe, oversizowe ciuchy, m.in. kurtki płaszcze, dresy, szaliki i swetry. Na wielu możemy zobaczyć napis „5683”, który na amerykańskiej klawiaturze telefonicznej tłumaczy się na: L-O-V-E.

Ceny kolekcji wahają się od 70 Euro (300 zł) za T-shirt do 220 Euro (920 zł) za płaszcz. Całość jest aktualnie dostępna na oficjalnej stronie Hummela. 

fot. hummel x willy chavarria

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kukon: „Cześć, co tam”? Może CD za 300 zł?

8 marca to... tak, tak Dzień Kobiet, ale my dzisiaj nie o tym. To też data premiery nowej płyty Kukona "Agresja & Depresja”. Jesteście ciekawi co na niej? Możecie to sprawdzić już dziś. Preorder jest już dostępny w wersji zwykłej albo deluxe za bagatela… 299 zł.

Felieton,Hip Hop
„Jak go spotkam, to dam mu w twarz” – A$AP Rocky o Tylerze, The Creatorze

Dobra, jesteśmy trochę skołowani. A$AP Rocky i Tyler, The Creator szykują się do nagrania płyty, czy do bójki? Cóż, niezależnie od odpowiedzi pewne jest, że dzięki nim mamy o czym pisać.