News

„Z kamerą u Drake’a”. Nieautoryzowany dokument na Netflixie

Anna Cecocho -
Drake
Drake
News - - Dodane przez Anna Cecocho

„Z kamerą u Drake’a”. Nieautoryzowany dokument na Netflixie

Nieautoryzowany film dokumentalny o życiu i karierze amerykańskiego rapera pojawi się już niedługo na platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon, czy iTunes.

Pisaliśmy już o naszym zestawieniu zagranicznych, żyjących raperów, o których powinien powstać film. Co prawda nie było w nim Drake’a, jednak jego kariera niewątpliwie zasługuje na to, by powstał o niej scenariusz. „Drake: Rewriting the Rules” – bo taki tytuł nosi film – opowiada o drodze, jaką przeszedł artysta, by stać się sławny. Fabuła skupia się na kolejnych etapach jego życia – od dziecięcego aktora, przez występy w serialu telewizyjnym „Degrassi”, po start jednej z bardziej olśniewających karier w historii muzyki hip-hop.

Film wyreżyserował Ray Louis. Ciekawostką jest, że w dokumencie nie znajdziemy ani wypowiedzi Drake’a, ani żadnej z bliskich mu osób. W wywiadach wzięli udział jedynie ludzie mocno związani z branżą muzyczną – Joe Levy, Jason King, czy Kathy Iandoli. W samym filmie użyto starych mixtape’ów tworzonych przez artystę. Pomaga to budować naprawdę wyjątkowy klimat.

Data premiery na platformach Netflix nie została jeszcze ujawniona. Przy takim bohaterze jedno jest pewne: warto na nią czekać.

Fot. z klipu „Energy” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
A$AP Rocky ma dziewczynę! I chciałby mieć córkę

Przez lata u boku Rocky'ego mogliśmy obserwować mnóstwo pięknych i przeważnie bardzo znanych kobiet. Wygląda na to, że to już zakończony etap i członek kolektywu A$AP postanowił się w końcu ustatkować.

Felieton,News
(R)ewolucja flow: Peja

Poznańska legenda i jeden z niekwestionowanych weteranów polskiego hip-hopu udowadnia, że nie rdzewieje. Nowe wydawnictwo przynosi wyczekiwane od lat nowe flow. Skąd ta zmiana?