Rap

Z Kanye jest coraz gorzej. Rozwód z Kim Kardashian tylko pogorszył sprawę

Michał Fitz -
Kanye West Kim Kardashian
Kanye West Kim Kardashian
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Z Kanye jest coraz gorzej. Rozwód z Kim Kardashian tylko pogorszył sprawę

Kanye to oczywiście wciąż wybitny muzyk, w jego własnym mniemaniu wręcz najlepszy artysta w historii. Problem jednak w tym, że ostatnimi czasy Westa niekoniecznie kojarzy się z kolejnymi, fantastycznymi numerami. Stan psychiczny rapera ma się ciągle pogarszać.

Tak przynajmniej twierdzi magazyn People, który miał posiąść takie informacje od zaufanego informatora, będącego blisko Kanye. Sytuację rapera pogarsza przeciągający się rozwód z Kim Kardashian. Ma być bardzo niespokojny i smutny, ponieważ zdaje sobie sprawę, że jest już po małżeństwie, a dopiero teraz zorientował się, jak wiele na tym traci.

Kim i jej rodzina długo znosili wybryki Westa związane z jego ekscentryczną osobowością oraz chorobą afektywną dwubiegunową. Małżonka chciała go nawet wysłać na leczenie, ale ten wzbraniał się przed nim i publicznie zarzucał swojej wybrance, że ta chce na siłę zamknąć go w jakimś ośrodku. Kim nigdy nie krytykowała zachowania swojego męża, choć wielokrotnie dawał do tego powody. Jej postawę małżeńską wobec Kanye można było tylko pochwalić, więc nie można dziwić się, że West odczuwa teraz brak jej wsparcia.

Na przestrzeni ostatniego roku Kanye potrafił przecież rozpłakać się na swoim własnym wiecu wyborczym, w szale nasikać na nagrodę Grammy, udostępniając nagranie w sieci oraz zwyczajnie zasłabnąć z powodu ataku paniki. Trzymamy kciuki, by z obecnego stanu wyszedł jak najszybciej, bo może on przynieść tylko kolejne, niepotrzebne afery.

fot. JJEAN-BAPTISE LACROIX/AFP via Getty Images

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Nowe opakowania McDonald’s. Czy flat design zawsze się sprawdza?

Sieć restauracji McDonald’s po raz pierwszy od 2016 roku zmieniła design opakowań swoich produktów. Czy to długo? Wcześniej na taką zmianę trzeba było czekać ponad 60 lat. Ich nowe opakowania zostały zaprojektowane przez firmę Pearlfisher. Mają być jeszcze prostsze, bardziej kolorowe i sprawić, że McDonald’s będzie jeszcze bardziej rozpoznawalne.

TikTok,Wywiad
Jan „Pasiek Official” Marciniak: Im więcej razy ktoś kopnie mnie w dupę, tym chętniej podam mu rękę [WYWIAD]
pasiek official wywiad

Jan "Pasiek Official" Marciniak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich tiktokerów. 18-latek, który zaczynał od zera, a teraz jako influencer dostaje setki propozycji współprac i nowych projektów. Zapytaliśmy go o to, jak doszedł do miejsca, w którym się znajduje i co radzi początkującym twórcom.