Lifestyle,YouTube

Z kim zawalczy Lexy Chaplin na High League?

Mikołaj Michalak -
High League
High League
Lifestyle,YouTube - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Z kim zawalczy Lexy Chaplin na High League?

Przez ostatnie dni uwaga internautów została w pełni oddana jednemu z najgłośniejszych newsów tego roku. 29.06 federacja High League, prowadzona przez Malika Montanę, ogłosiła przyjęcie w swoje szeregi Lexy Chaplin. Jednak cała gala oraz sama federacja High League wciąż pozostają nieco zagadkowe. Czego możemy się zatem spodziewać?

High League by Malik Montana

Ostatnimi czasy gale sztuk walki z udziałem celebrytów czy też twórców internetowych stały się niezwykle popularne. Jedną z głównych składowych tego zjawiska jest oczywiście federacja Fame MMA. Odniosła ona nie tylko sukces wizerunkowo-marketingowy, ale również finansowy, co sprawiło, że zaczęły się pojawiać coraz to kolejne federacje. Na ten moment, największą konkurencją dla Fame MMA wydaje się być właśnie High League. Malik Montana oferując bardzo korzystne stawki, przyciągnął do siebie Czuuxa, Lil Masti, a teraz Lexy Chaplin. Nie zapominajmy również o Panu Pawłowskim, który po konflikcie z zarządem Fame MMA przeszedł do organizacji Malika. Analizując aktualną kartę zawodników, można by przypuszczać, że przyszła pierwsza gala będzie niezwykle emocjonująca.

Z kim zawalczy Lexy?

To jest pytanie, na które wszyscy chcielibyśmy znać odpowiedź. Walki stają się najbardziej interesujące jeśli między zawodnikami jest konflikt lub pewne napięcie. Czy Lexy popadła w konflikt z jakimś innymi twórcą? Być może z Sylwestrem Wardęgą, ale taka walka się raczej nie odbędzie. Ciężko zatem wskazać potencjalnego przeciwnika Lexy na podstawie tego kryterium. A co z tym napięciem? Cóż, tutaj sprawa ma się już nieco inaczej. Pierwsza osoba jaka przychodzi na myśl to oczywiście Natsu, liderka aktualnego Teamu X. Taki pojedynek to byłoby nie tylko starcie między starą i nową generacją, ale także pewną walką wieczoru. Żadna z nich wcześniej nie walczyła, co pozwalałoby na wyrównany i prawdziwie amatorski pojedynek. Niestety możemy jednak jedynie strzelać, jeśli chodzi o potencjalną datę takiego pojedynku. Ani na stronie, ani na instagramie federacji nie zostałwy bowiem zamieszczone żadne informacje na ten temat.

Czy High League odniesie sukces?

Zarządcy High League muszą pamiętać, że nie samymi walkami gala stoi. W zasadzie jedną walką, bo na ten moment walka Lexy wydaje się najbardziej interesująca. Aby przyciągnąć jak największą widownię, która będzie chętna zapłacić za transmisję, należy pomyśleć o większej ilości emocjonujących walk niż tylko jedna. Lexy może zawalczyć słabo, być kontuzjowana czy nawet złamać paznokcia. Utrata walki, na którą się wszystko postawiło będzie największą porażką. Nie można jednak odmówić High League stałego wzrostu. Niedawno pozyskali oni ważnego sponsora w postaci Fortuny, która za pewne zabezpieczy galę od strony bukmacherskiej niczym Betclic Fame MMA, co dobrze wróży na kolejne miesiące rozwoju. Na ten moment, nie pozostaje nam zatem nic innego jak czekać na nowe ogłoszenia zawodników i liczyć na rozsądne wybory włodarzy.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Czy Janusz Palikot stanie się nowym Robertem Makłowiczem?
Janusz Palikot

Janusz Palikot to postać o niezwykle barwnej biografii. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim działalności politycznej. Po odejściu z polityki zajął się zupełnie czym innym i czasem dzieli się tym również na swoim instagramie, na którym wciąż przybywa mu obserwatorów. Czy można zatem uznać go za przyszłą gwiazdę polskiego internetu?

Lifestyle
Jeff Bezos zabiera Wally Funk na lot w kosmos!
Jeff Bezos

O locie Jeffa Bezosa w kosmos mówi się już od prawie miesiąca. Oczywiście liczba "biletów" jest ograniczona, co zmusiło Jeffa Bezosa do wyselekcjonowania osób, które z nim polecą. Oprócz swojego brata zabierze on również urodzoną w 1939 roku Wally Funk! Kim jest ta odważna kobieta, która mimo swojego wieku podejmuje takie wyzwanie?