Felieton,Hip Hop,Ranking

Z rapem przez świat: Słowacja – Rytmus, brak świeżej krwi i droga przez mękę

Damian Kaźmierczak -
Felieton,Hip Hop,Ranking - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Z rapem przez świat: Słowacja – Rytmus, brak świeżej krwi i droga przez mękę

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! Co każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

Drodzy czytelnicy, z czym się Wam kojarzy słowacki hip hop? Zapewne większość z Was odpowie – Rytmus. To dobre skojarzenie, ale czy kojarzycie jeszcze kogoś z tamtejszej sceny? Nie? I ja Wam się wcale nie dziwię. Weźcie ze sobą tabletki przeciwbólowe, bo dzisiejsza podróż będzie równie przyjemna co wizyta u dentysty.

Foto. Instagram/rytmusking

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
Którzy raperzy mają wykształcenie wyższe i ilu ich jest?

Gdybyś miał/a strzelać Ilu amerykańskich raperów ma wyższe wykształcenie, to ile by to było? 10? 50? 100? Ja, zanim zrobiłem research i poznałem wynik obstawiłem „koło dwudziestki”, bo wziąłem też pod uwagę, że część mogła dokształcić się po już po osiągnięciu sukcesu. I chyba muszę zacząć więcej grać w grach losowych, bo typowanie poszło mi całkiem nieźle. Część nazwisk i „ścieżek” jednak mocno mnie zaskoczyła.

Hip Hop,News
Mamy to! Zobaczcie Psalm Kanyego Westa

Niedzielna posługa Kanyego ewidentnie nabiera rozpędu i choć dowodów na niebie jeszcze nie uświadczyliśmy, to jeden bardzo ważny pojawił się na Ziemi. Mowa o czwartym dziecku Kanye i Kim Kardashian.