Hip Hop,News

Żabson poturbowany przez ochroniarzy na koncercie w Giżycku!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Żabson poturbowany przez ochroniarzy na koncercie w Giżycku!

Sieć obiegło nagranie, na którym dokładnie widać przebieg sytuacji w Giżycku. Żabson szykował się do stage divingu, co niestety mogło skończyć się dosyć tragicznie, patrząc na to jak ochroniarze „ściągnęli” rapera z barierki. Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń – jak ochrona rapowego koncertu może nie rozumieć stałych elementów gry? Jeżeli zaś faktycznie podyktowane jest to względami bezpieczeństwa, to może należałoby unowocześnić te regulaminy?

Dzięki portalowi Giżycko Info możemy dokładnie prześledzić całą sytuację i nie ma tu mowy o jakimś „gwiazdorzeniu” ze strony Żabsona. Zachował się w opanowany sposób mimo tego, że obskoczyła go znaczna część obrony i dosyć znacząco poturbowała. Kiedy mógł odejść, po prostu to zrobił, a cały Chillwagon zakończył koncert.

To nie jest pierwszy przypadek, kiedy Żabson nie ma szczęścia do ochrony, a takie zajścia komentowała kiedyś dla nas jego DJka – Leo S:

(…) ja bym powiedziała, że ochroniarz jest często typowym “Andrzejkiem”. <śmiech> Miałam z nimi dużo nieprzyjemnych sytuacji. W Siedlcach ochroniarz po prostu podbił do chłopaka, który zdjął koszulkę i – to potem ładnie ocenzurujcie – zapierdolił mu w twarz (nie ocenzurowaliśmy – red.)! A przecież to się zdarza na koncertach. Ludzie zdejmują koszulki, bo im gorąco. Dlatego to była po prostu ochrona publiki przed nabuzowanym byczkiem. Ochroniarze mają od “góry” jakieś wytyczne i za wszelką cenę tego przestrzegają. Nie szanują czasami publiki i potrafią również nie szanować artystów. To się raczej nie zmieni, bo ochroniarze, to określony typ człowieka.

WYWIAD Z LEO S – KLIK

Być może ta sytuacja skłoni agencje, które organizują koncerty, a także same firmy ochroniarskie, które decydują się je obsługiwać, do przemyśleń na temat bezpieczeństwa i poszanowania dla wykonawców. Mamy nadzieję, że więcej do takich ekscesów już nie dojdzie.

fot. kadr z wideo „Reakcja ochroniarzy na „ścianę śmierci” Żabsona (MHHF 2019 Giżycko)”, youtube.com/Gizycko.info

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Raca nie żyje

Niestety dzielimy się bardzo przykrą informacją. Nie żyje raper Raca. Miał 33 lata. Raper reprezentował województwo warmińsko-mazurskie. Debiutował w 2007 roku epką "Znasz nas EP". W toku swojej kariery nagrywał z wieloma wybitnymi reprezentantami sceny od Tego Typa Mesa przez Fokusa do Bonsona. Znany z szorstkiej stylówy i skłonności do beefów.

News
Tay-K uznany za winnego morderstwa. Wyrok może dobić do… 99 lat

Tay-K jest w więzieniu już kilka dobrych lat, lecz jego proces sądowy zaczął się dopiero wczoraj. Taymor był oskarżony o morderstwo oraz rabunek. Nastoletni raper liczył dziś na dobre wieści w sądzie - zwłaszcza po tym, jak został uznany za winnego rabunku. Ale zamiast usłyszeć, że może zostać wcześniej zwolniony z więzienia, dowiedział się że może w nim zostać do końca życia.