
To miał być zwykły dzień i nic nie zapowiadało tego, że środowy wieczór zmieni się nagle w rapową Wigilię. A stało się tak, bo zostało zadane jedno błahe na pozór pytanie… Travis Scott w niespodziewanym przypływie dobroci zdecydował się po ludzku pomóc jednemu ze swoich fanów.
Jeden z użytkowników Twittera postanowił spróbować swoich sił. Po tym jak zgubił swoje, bynajmniej nie tanie słuchawki, napisał do Travisa Scotta z prośbą, czy ten nie mógłby mu zasponsorować nowej pary. W końcu na czymś musi słuchać jego muzyki, nie?
Internet to podchwycił i kolejni ludzie zaczęli prosić Travisa o inne rzeczy, ale raper nie zamierzał już więcej kupować niczego na życzenie. Wpadł jednak na genialny pomysł. Uznał, że zasponsoruje naukę pięciu dzieciakom z okazji tego, że rok szkolny dopiero się zaczął.
Cóż, jeśli już robić ranty na Twitterze, to tylko takie – pozytywne. Kanye może patrzeć i się uczyć, a że ich partnerki są siostrami, to łatwo będzie dogadać się na korepetycje.
fot. kadr z klipu „Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. – FRANCHISE (Official Music Video)”, YouTube.com/Travis Scott