Hip Hop,News

Znamy nową tracklistę O.S.T.R.a

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Znamy nową tracklistę O.S.T.R.a

O najnowszym (15-tym!) wydawnictwie łodzkiego rapera – „Instrukcji Obsługi Świrów” – nieco już dla Was napisaliśmy. Premiera już jutro – 22 lutego. Ci, którzy nabyli preorder deluxe dokładnie o północy będą mogli ściągnąć wersję standard i czystą albumu. Ale my dziś nie o tym. Z czym więc przychodzimy? Z pełną tracklistą i gościnkami.

Będzie więc Green, Famson, Kas i Nicole Funk. Gościnny udział Kasa także bardzo cieszy, bo dawno nie słyszeliśmy świeżej zwrotki od tego rapera. Szkoda, że przy okazji nie dograł się Wyga – wówczas mielibyśmy LWC w pełnym składzie. W aż trzech utworach udzielił się za to Cadillac Dale. To zresztą nic zaskakującego – chłopaki dość dobrze się znają, a O.S.T.R wyprodukował nawet solowy album Dale’a, który wyszedł na rynek w 2009 roku nakładem Asfalt Records.

Jeśli chodzi o kawałki z „Instrukcji”, do tej pory poznaliśmy już w sumie trzy single: „Chevy Impala”, „Eden” i „Wersy w pysk”.

A tak prezentuje się pełna tracklista:

 1. Arenga ft. Cadillac Dale
 2. Monochrom ft. Green
 3. Wersy w pysk
 4. Eden ft. Cadillac Dale
 5. Piach z pustyni
 6. Lifetime ft. Cadillac Dale, Famson
 7. Instrukja obsługi świrów
 8. Chevy Impala
 9. Amaretto
 10. E.K.O.
 11. ŁDZ Zmiennicy ft. Kas (Afront, LWC)
 12. 20/20
 13. Addicted ft. Nicole Funk

Premierze będzie towarzyszyć trasa koncertowa. Łodzianin przemierzy podczas niej Polskę od Szczecina, po Rzeszów i Opole. Nie zabraknie też koncertów (dwóch) w warszawskiej Stodole. To posłuchajmy jeszcze na rozgrzewkę:

P.S. Na stronie Ostr.shop wciąż można kupić limitowaną wersję preorderu, która – jak chwalił się Asfalt – jest najefektowniej wydanym krążkiem w historii wydawnictwa.

fot. O.S.T.R. Chevy Impala, Tomek Kamiński [materiały prasowe]

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Ariana Grande powtarza wyczyn The Beatles!

Ariana Grande, pomimo swojej kruche postury, jest aktualnie gigantem muzycznym. Przez 50 lat nikomu nie udało się zdublować sukcesu Beatlesów. Grande właśnie tego dokonała.

Hip Hop,News
Saful: Mówienie, że rap jest dla młodych jest krzywdzące. To muzyka buntu

Chociaż od premiery „Ślepnąc od świateł” (a nawet od finałowego odcinka) trochę czasu już minęło i chociaż (póki co) nie słychać, żeby Saful i/lub Dixon37 planowali premierę nowego krążka, Saful wciąż pozostaje na topie. Warszawski raper ewidentnie ma swoje kilka minut. I dobrze je wykorzystuje.