Hip Hop,News

Znamy pierwszego gościa z „Block Party Mixtape” PRO8L3M-u!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Znamy pierwszego gościa z „Block Party Mixtape” PRO8L3M-u!

Jakiś czas temu dobrze znana rapowa polska grupa, czyli PRO8L3M, poinformowała, że wypuszcza projekt o nazwie „Block Party Mixtape”. Decyzja o powstaniu projektu powstała ze względów oczywistych – nie było możliwości wykonania trasy koncertowej „Block Party”, dlatego też w ramach rekompensaty PRO8L3M serwuje swoim fanom mixtape o takim właśnie tytule.

Postanowiliśmy obrócić ten projekt w bezprecedensowe wydarzenie i po raz pierwszy zrealizować materiał z gośćmi z rodzimej sceny. – możemy przeczytać pod postem na Instagramie.

Jeśli chodzi o gości z polskiej rapowej sceny, mamy dla Was ciekawostkę! Na ostatniej relacji live prowadzonej przez Kukona, mogliśmy się dowiedzieć, że pojawi się ona na mixtapie PRO8L3M-u. Tak więc pierwszy gość sam się zdemaskował, zanim oficjalną informację podali autorzy. Czekamy więc na kolejnych raperów, którzy udzielą się w tym projekcie.

Siema mordki!Kukon na swoim lajwie dał znać, że usłyszymy go na nowej płycie PRO8L3MU. Zapewne chodzi o hostowany…

Gepostet von Lil Konon am Mittwoch, 24. Juni 2020

Jako, że jest to mixtape, który powstał w ramach nieodbytej trasy koncertowej, Ci, którzy kupili już bilety na któreś z wydarzeń, mogą wymienić je na wersję preorderową „Block Party Mixtape” bądź po prostu zwrócić i uzyskać zwrot pieniędzy. Ci, którzy nie kupili biletu, a chcą posiadać mixtape, najzwyczajniej w świecie mogą go sobie zamówić. Premiera odbędzie się 23 października. Czekamy z niecierpliwością!

fot. instagram.com/pro8l3m

fot. instagram.com/kukonogf

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Managerowie m.in. Travisa Scotta i Post Malone’a w koalicji przeciwko nierównościom w branży!
bmac

Przemysł muzyczny coraz bardziej angażuje się w walkę o równość rasową. Pierwsze znaczące zmiany zaszły już kilka tygodni temu. Teraz natomiast powstała organizacja Black Music Action Coalition, w której siły połączyło ponad 30 managerów i dyrektorów muzycznych.

Hip Hop,News
Wyśniona Polska Taco Hemingwaya. Głosuj i pomóż mu ją stworzyć!
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym, 28.09.2019

Prawie rok temu pisaliśmy o świetnej akcji organizowanej przez olśnienie.eu, która przy pomocy raperów angażowała głównie młodzież, choć oczywiście nie tylko, do wzięcia udziału w wyborach. W tę niedzielę kolejny raz będziemy podchodzili do urn, dlatego wspomniana organizacja zdecydowała się na kolejną, jeszcze mocniejszą akcję społeczną, w którą zaangażowany został chociażby Taco Hemingway.