Rap

Znamy zwycięzców Billboard Music Awards 2021!

Filip Grzesik -
Raperzy z nagrodami Billboard – Kto wygrał?
Raperzy z nagrodami Billboard – Kto wygrał?
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Znamy zwycięzców Billboard Music Awards 2021!

23 maja odbyła się ceremonia wręczenia Billboard Music Awards 2021. Niekwestionowanym zwycięzcą został The Weeknd, który zgarnął nagrody aż w 10 kategoriach. My jednak przyglądamy się laureatom z rapowego świata. Jacy raperzy wyszli z nagrodami Billboard?

Wśród raperów najwięcej nagród wygrał pośmiertnie Pop Smoke. Jednak nie wszystkie były z kategorii rapowych. Nieżyjącemu raperowi przyznano aż 4 statuetki. Wśród nich znajdują się te dla „Najlepszego nowego artysty”, „Najlepszego rapera”, za „Najlepszy album rapowy” oraz statuetka „Top Billboard 200”.

Drake zgarnął dwie nagrody. Obie podkreślają ogromne znaczenie artysty na scenie. Jedna z nich jest dla „Najlepszego artysty według streamingów”, druga dla „Artysty dekady”.

Wśród laureatów znalazł się też Machine Gun Kelly jako „Najlepszy artysta rockowy”, a jego projekt – „Tickets to My Downfall” został okrzyknięty „Najlepszym albumem rockowym”.

DaBaby otrzymał dwie nagrody za numer „ROCKSTAR”, gdzie gościnnie wystąpił Roddy Ricch. Jedna z nich za „Najlepszą piosenkę według streamingów”, a druga za „Najlepszą piosenkę rapową”.

„Najlepszą raperką” została ogłoszona Megan Thee Stallion, a Doja Cat „Najlepszą artystką R&B”. 

Kanye West również nie wyszedł z gali z pustymi rękami. Otrzymał statuetkę dla „Najlepszego artysty gospelowego”. 

fot. instagram.com/billboard

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
Masz dość Minecrafta? Gry survival, w które musisz zagrać!
survival

Minecraft jest dostępny na rynku od bardzo dawna, a pod względem popularności nie dorównują mu żadne inne gry. Wybraliśmy pięć tytułów, które może i znacznie różnią się od klasycznej już produkcji, ale za to są świetnymi grami survival. To właśnie w nie powinniście zagrać!

Lifestyle
„Zjarany Zbyszek”, Disaster Girl i „Charlie bit my finger” jako tokeny NFT. Które dzieła polskiego YouTube mogą podzielić ich los?
nft youtube

W ostatnich miesiącach tokeny NFT zyskały olbrzymią popularność, a ich ceny dochodzą nawet do kilku milionów dolarów. Pod postacią NFT sprzedały się prawdziwe internetowe perełki. Ostatnio dołączyły do nich m.in.: „Disaster Girl” i „Charlie bit my finger”, a na swoją kolej czeka „Zjarany Zbyszek”. Które spośród virali polskiego YouTube mogłby zostać sprzedane jako NFT?