Hip Hop,News

2 Chainz pozwany przez rodzinę Pabla Escobara!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

2 Chainz pozwany przez rodzinę Pabla Escobara!

Jakieś trzy tygodnie temu 2 Chainz sprowadził na siebie kłopoty, po tym jak w prowadzonej przez niego restauracji „Escobar” nie przestrzegano przepisów sanitarnych. Lokal z powodu pandemii wznowił działanie 5 maja, ale niedługo później został zamknięty przez policję. Wydawałoby się, że na tym historia się kończy, ale raper właśnie został oskarżony przez rodzinę króla kokainy za… naruszenie znaków towarowych.

Jak podaje TMZ, raper będzie musiał zapłacić firmie Escobar, Inc. conajmniej 10 milionów dolarów. Poza tym, że lokal, który znajduje się w dwóch miejscach w Atlancie, bez pozwolenia wykorzystuje nazwisko mężczyzny, jest on promowany na stronie internetowej i mediach społecznościowych wizerunkiem Pabla. Ten znajduje się także na merchu i specjalnej linii ciuchów. Rodzina Escobara dodatkowo domaga się więc uniemożliwienia wykorzystywania ich nazwiska do promowania restauracji.

Źródło: TMZ

Cóż, tak jak pisaliśmy ostatnio – jeśli zastanawiacie się, jak nie prowadzić restauracji, Escobar Restaurant Bar and Tapas 2 Chainza jest tego najlepszym przykładem.

fot. kadr z klipu „2 Chainz – I’m Different (Official Music Video) (Explicit Version)”, YouTube.com/2 Chainz

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap,Wyróżnione,Wywiad
KęKę: Moją ambicją jest być odpowiedzialnym, stabilnym facetem [Wywiad]

Jakiś czas temu pisaliśmy o #hot16challenge2 w wykonaniu KęKę, a chwilę później o jego niezwykle dobrze przyjętej „Bajce”. Przy okazji zadaliśmy raperowi kilka pytań, nie tylko rozwijających kwestie wyżej wspomnianych tekstów, ale też chociażby braku gościnek na jego pierwszych trzech płytach i wyprowadzki z ukochanego Radomia. Jesteście ciekawi, jak wygląda teraz jego nastrój twórczy i co według niego stało się ze „starym KęKę”? Mamy dla Was odpowiedzi!

Hip Hop,News
Nie słuchasz niemieckiej sceny? Sprawdź nowego Boneza, a zaczniesz

Choć wielu polskich raperów otwarcie mówi o swoich inspiracjach zaczerpniętych od artystów z zachodniej Europy, MC z Niemiec czy Francji wciąż nie są u nas zbyt popularni i dalej zdecydowanie ustępują tym ze Stanów. To niedobrze, bo chociażby nasi zachodni sąsiedzi mają wiele do zaoferowania. Bonez, członek legendarnego już składu 187 Stassenbande niedługo wydaje płytę, która spokojnie ma potencjał na stanie się nie tylko europejskim, ale też światowym hitem, a jego najnowszy singiel tylko to potwierdza.