Hip Hop,News

2020.loading to niezależny label Taco Hemingwaya, PRO8L3M-u, Jedynaka i DJ Chwiała!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

2020.loading to niezależny label Taco Hemingwaya, PRO8L3M-u, Jedynaka i DJ Chwiała!

Tydzień temu Taco Hemingway wrzucił na Instagrama zdjęcie, po którym fani zaczęli zastanawiać się, czy aby za chwilę nie dostaniemy kolejnej płyty rapera. Tak się jednak (jeszcze) nie stało, ale na streamingi trafił za to remiks utworu Artura Rojka, o którym więcej napisał Michał.

Od wczoraj można było podejrzewać, że otrzymamy wspólny album Taco i PRO8L3M-u, ponieważ duet również na relacji na Instagramie udostępnił link z datą i godziną, który przenosił na prywatne konto o nazwie 2020.loading. Dziś wiemy jednak, że Filip razem z Oskarem, Steezem, Jedynakiem i DJ Chwiałem otworzyli własny niezależny kolektyw wydawniczy.

2020.loading działa już od jakiegoś czasu, a na jego stronie internetowej oraz profilu na Instagramie sprawdzić możecie listę współprac. Wydawnictwa, które ukazały się pod jego szyldem to zeszłoroczna epka Dziarmy, debiut Okiego, „Art Brut 2” i „Hologram” Gverilli, a kolejnego materiału możemy spodziewać się już w ten piątek! No to czyj album obstawiacie?

fot. instagram.com/2020.loading

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Wspólny projekt PRO8L3M-u i Taco Hemingwaya?

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym projekcie PRO8L3M-u, który powstał w ramach rekompensaty za nieodbytą trasę "Block Party". Jednak ostatnie znaki wskazują na jeszcze jeden muzyczny krok wraz z innym raperem.

Hip Hop,News
ReTo opuszcza NBL! Gdzie wyda najnowszą płytę?
ReTo

ReTo poinformował na swoich profilach społecznościowych, że rozstał się z macierzystą wytwórnią. Jednak pozostają ze sobą w koleżeńskich stosunkach, a nawet finalizują projekt odzieżowy Blind Wear.