Hip Hop,News

2020.loading to niezależny label Taco Hemingwaya, PRO8L3M-u, Jedynaka i DJ Chwiała!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

2020.loading to niezależny label Taco Hemingwaya, PRO8L3M-u, Jedynaka i DJ Chwiała!

Tydzień temu Taco Hemingway wrzucił na Instagrama zdjęcie, po którym fani zaczęli zastanawiać się, czy aby za chwilę nie dostaniemy kolejnej płyty rapera. Tak się jednak (jeszcze) nie stało, ale na streamingi trafił za to remiks utworu Artura Rojka, o którym więcej napisał Michał.

Od wczoraj można było podejrzewać, że otrzymamy wspólny album Taco i PRO8L3M-u, ponieważ duet również na relacji na Instagramie udostępnił link z datą i godziną, który przenosił na prywatne konto o nazwie 2020.loading. Dziś wiemy jednak, że Filip razem z Oskarem, Steezem, Jedynakiem i DJ Chwiałem otworzyli własny niezależny kolektyw wydawniczy.

2020.loading działa już od jakiegoś czasu, a na jego stronie internetowej oraz profilu na Instagramie sprawdzić możecie listę współprac. Wydawnictwa, które ukazały się pod jego szyldem to zeszłoroczna epka Dziarmy, debiut Okiego, „Art Brut 2” i „Hologram” Gverilli, a kolejnego materiału możemy spodziewać się już w ten piątek! No to czyj album obstawiacie?

fot. instagram.com/2020.loading

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Wspólny projekt PRO8L3M-u i Taco Hemingwaya?

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym projekcie PRO8L3M-u, który powstał w ramach rekompensaty za nieodbytą trasę „Block Party”. Jednak ostatnie znaki wskazują na jeszcze jeden muzyczny krok wraz z innym raperem.

Na instastories PRO8L3M-u pojawiła się tajemnicza informacja, która przedstawia datę 08.07.2020 oraz godzinę 12:00. Byłaby to zwykła wrzutka, gdyby nie swipe up, który przenosi nas do nowo utworzonego konta na Instagramie. Konto jest puste i nazywa się „2020.loading”.

instastories pro8l3m zapowiedź
instagram.com/pro8l3m
nowy instagram pro8l3m 2020.loading
instagram.com/2020.loading

To jeszcze nie wszystko! Identyczną wrzutkę na swoje instastories dodał Taco Hemingway i również swipe up tam umieszcozny przenosi nas do tego samego profilu, czyli „2020.loading”. Czyżby oznaczało to wspólny projekt PRO8L3M-u i Taco Hemingwaya?

taco hemingway projekt pro8l3m
instagram.com/tacohemingway

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Gdyby faktycznie doszło do powstania tego projektu, byłby to hit czy jednak słabizna? W jakim klimacie mógłby być ten album?

fot. kultura.onet.pl

wmeritum.pl

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
ReTo opuszcza NBL! Gdzie wyda najnowszą płytę?
ReTo

ReTo poinformował na swoich profilach społecznościowych, że rozstał się z macierzystą wytwórnią. Jednak pozostają ze sobą w koleżeńskich stosunkach, a nawet finalizują projekt odzieżowy Blind Wear.

Obecnie wydaję mi się, że raper, który wyrobił sobie pozycję na scenie, po prostu postanawia przejść na swoje. Nie ma w tym nic dziwnego. Wiążę się to z większymi korzyściami finansowymi, ale także z większą odpowiedzialnością. ReTo zakończył współpracę wydawniczą z New Bad Label, a od teraz będzie kojarzony z brandem dzikakorea. Tę frazę możemy znać już ze wspólnego projektu Igora z Borixonem. Także na kanał o tej nazwie wleciała zwrotka ReTo w akcji #hot16challenge2. Raper dalej pozostaje w chillwagonie, gdzie ekipa ma się powiększyć o kolejnych zawodników, póki co dołączył do nich Szpaku.

ReTo opuszcza New Bad Label, skrr.pl

Dodatkowo, Igor poinformował nas o tym, że już niedługo możemy spodziewać się jego najnowszego albumu. O północy na streamingach pojawi się pierwszy singiel „Billy Kid”, a teledysk jutro o 14:00 w serwisie YouTube. Obserwując komentarze słuchaczy, zauważyłem, że wiele osób czeka na ReTo w podobnej formie co na „BOA” i starszych projektach. Sam chętnie usłyszałbym go ponownie w takiej stylówie. Niedługo się przekonamy, co nam zaprezentuje.

fot. okładka płyty ReTo „BOA”

Zostaw komentarz