News,Streetwear

W Air Maxach na safari: Kolekcja „Leopard Print” od Nike

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

W Air Maxach na safari: Kolekcja „Leopard Print” od Nike

Motyw zwierzęcy utrzymuje się w modzie  od jakiegoś czasu. Panterki, wężowe skóry i inne podobne wzory królują zarówno w ubraniach, jak i obuwiu. Dlatego także Nike zdecydowała się  wypuścić nowe kolorystyki wersji Premium modeli Air max 95, 98 oraz Air Force 1 Sage. Dała im nazwę „Leopard Print”.

Wzór, zwany potocznie panterką, od marki swoosha nie jest niczym nowym. To kultowy już praktycznie motyw, który widzieliśmy np. w przypadku cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem kolaboracji Nike z ATMOS w kolekcji Animal Pack. W nowej wersji został on odświeżony i nadano mu więcej klimatu safari. Model air max 95, to kolorystyka w większości beżowa, o wykończeniu stanowią tu swooshe w kolorze różowym. W przypadku modelu Air Max 98 lamparcie cętki zajmują zdecydowanie większą część buta, a loga marki, tak jak w poprzednim modelu, są różowe. Air force 1 różni się przede wszystkim kolorem swooshy – w jego przypadku są one niebieskie.

Buty dostępne są na oficjalnej stronie Nike. I tu – zła wiadomość dla panów – jedynie w damskiej rozmiarówce. Ich ceny to 190 dolarów (710 zł) za Air Max 95 Premium, 203 dolary (760 zł) za Air Max 98 Premium i 125 dolarów (470 zł) za Air Force 1 Sage Premium. 

fot. Nike

P.S. Jeżeli – póki co – bardziej jesteście w klimacie walentynek niż safari, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Kultowe Air Jordan 4 ,,Bred” powracają

Jak możecie pamiętać z tekstu o nadchodzącej kolorystyce ,,Black Laser", w tym roku obchodzimy trzydzieste urodziny modelu Air Jordan 4. Dni mijają i prawie w każdym tygodniu otrzymujemy informacje o kolejnych zbliżających się wydaniach. Tym razem źródła bliskie Jordanowi dotarły do info odnośnie reedycji jednej z najbardziej kultowych kolorystyk, ,,Bred".

Felieton,Hip Hop
„Wspaniale podoba mi się lot Stachurskiego” – Łona o autorze „Dosko”!

Łona czytający Młynarskiego? Łona wymieniający swoich 10 najlepszych cech? Raper mówiący z wdziękiem o tematach ważkich i tych mniej istotnych? Gratka dla wszystkich słuchaczy szczecińskiego twórcy.