News

Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje

Anna Cecocho -
Asap Rocky & Tyler The Creator
Asap Rocky & Tyler The Creator
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Tyler The Creator ogłosił: Wspólna płyta z A$AP Rockym nie istnieje

Fani obu raperów powtarzali sobie wzajemnie plotki, że już niedługo ukaże się wspólna płyta Rocky’ego i Flower Boya. Tyler jednak postanowił wyprowadzić słuchaczy z błędu.

Niedawno Tyler The Creator udzielił się na swoim Twitterze i postanowił zdementować plotki związane z kolaboracją WANG$AP, o której sam A$AP wspominał w wywiadzie w programie Angie Martinez. Poinformował, że ich wspólna płyta nigdy nie istniała, i nie wiadomo czy powstanie. Muzyk dodał, że słuchacze nie mają się na co nastawiać, bo ”something that doesnt really exist didnt come out” (pisownia oryginalna).

Raper zwrócił się również do Rocky’ego pisząc, by ten nie rzucał publicznie słów na wiatr i nie opowiadał o pracy nad rzeczami, które są tylko pomysłem. Najwyraźniej ubiegłoroczny singiel ”POTATO SALAD” to na ten moment jedyna rzecz, na którą możemy liczyć, jeśli chodzi o wspólną pracę artystów.

Fot. z filmu ”Tyler, The Creator and A$AP Rocky being cute for 8 minutes and 24 seconds straight” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Louis Vuitton – najdroższa Jenga w historii

Pamiętacie tę zręcznościówkę z dzieciństwa, polegającą na usuwaniu drewnianych klocków z budowli? Oto jej luksusowe wydanie, zaprojektowane przez Virgila Abloha. Kosztuje mniej więcej tyle, co… używany samochód.

Wersja od Louis Vuitton została wykonana ze szkła akrylowego (znanego szerzej pod nazwą ,,plexi”) i przyozdobiona klasycznym monogramem. Całość dopłenia przeźroczyste pudełko, wzbogacone o skórzaną rączkę.

Podoba się Wam? To pora na cenę. Według przecieków, za grę sygnowaną logo francuskiego domu mody, przyjdzie nam zapłacić 2460 dolarów, czyli około… 9300 zł. Dla porównania – oryginalne wydanie jengi firmy HASBRO możemy dziś kupić za około 50 zł. Za jedną zręcznościówkę od LV moglibyśmy więc kupić jakieś… 186 egzemplarzy klasycznej wersji.

Jeśli nie mało wam luksusowych gadżetów, sprawdźcie bezprzewodowe słuchawki – także od Louis Vuitton – za prawie 4000 zł.

Highsnobiety, fot. Instagram/Louis Vuitton

Zostaw komentarz

News
Nowe dziecko w rodzinie Air Max. Model 720

„Najwyższa poduszka Air w historii” – tak Nike reklamuje swoje nowe dziecko, oznaczone liczbą 720. Patrząc na poniższe kolorystyki, trudno nie odnieść wrażenia, że będziemy mieli do czynienia z hitem.

Model Air Max 720 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu możliwie jak największego komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Agresywny i lekko futurystyczny kształt cholewki dopełnia skromny branding na boku, języku i toeboxie.

Na dobry początek przewidziano aż siedem wersji kolorystycznych, które zaczną trafiać na rynek już w lutym (dokładnie 1 lutego). Dwie pierwsze, stanowiące tzw. ,,Northern Lights” pack, noszą nazwy ,,Day” oraz ,,Night”. Do sprzedaży trafią za pośrednictwem aplikacji Nike SNKRS oraz wybranych sneakershopów.

Dwie kolejne kolorystyki, które wzbudziły największe zainteresowanie wśród sneakerheadów, to ,,Sunrise” i ,,Sunset”. Będą dostępne wyłącznie dla członków Nike+ trzy tygodnie po pierwszej premierze – 21 lutego.

I na koniec potrójna premiera, do której dojdzie 28 lutego na oficjalnej stronie brandu – wersje ,,Total Eclipse”, ,,Sea Forest” oraz ,,Pink Sea”.

Oficjalna cena nowych Air Maxów na ten moment nie jest jeszcze znana. Jeśli wierzyć przeciekom, źródła bliskie Nike mówią o 190 dolarach.

fot. Sneakernews/Nike

Zostaw komentarz