Felieton,Hip Hop

A czy Wy macie pokój w „TOKIO HOTEL”? Sprawdzamy debiut Szymiego Szymsa!

Patryk Grzybicki -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Patryk Grzybicki

A czy Wy macie pokój w „TOKIO HOTEL”? Sprawdzamy debiut Szymiego Szymsa!

Młody reprezentant QueQuality, czyli Szymi Szyms, właśnie wyszedł na debiut ze swoją płytą „TOKIO HOTEL”. Szymsa śledzę od dawna i osobiście cieszę się, że w końcu udało się „pchnąć” to dalej – nareszcie trafi on ze swoją płytą na półki sklepowe. Jest co nabyć!

Jego debiutanckie CD mogę opisać w najprostszy z możliwych sposobów – szczery i jasny przekaz ze świeżym brzmieniem. Szyms na swojej płycie zawiera wszystkie odczucia, które towarzyszyły mu podczas drogi na legal. Nawija on o tym, co go spotkało w życiu, i jakie wartości są dla niego najważniejsze. Szymi Szyms ma świetne, przemyślane i trafiające do odbiorcy teksty, które w połączeniu z kozackim flow i mega bitami dają numery, które na dłużej zagoszczą w Waszych głośnikach.

Samo wydanie jest niecodzienne. Otwierając czteroczęściowe opakowanie naszym oczom ukaże się ninja, który w tle ma wejście do „TOKIO HOTELU” i – uwaga – jest to w wersji 3D, czyli w momencie otworzenia opakowania, tektura, na której jest to wykonane, podnosi się do góry. Jak to w hotelach bywa, w tym również dostaliśmy fajne gadżety. Była to opsaka na oczy z tytułem płyty oraz zawieszka na drzwi.

Do całości preorderowej dodawany był mixtape od ekipy Indahouse, czyli ekipy Szymiego Szymsa, na którym znalazło się 7 kawałków. Mega fajne, dość oldschoolowe brzmienie, ze szczerym przekazem od całej grupy. Najbardziej zapadły mi w pamięć wersy o niezbyt znanym, młodym, ale bardzo utalentowanym, raperze B.A.D., które mówią o tym, jak właśnie tak zdolny raper może nie mieć „siana” z robienia muzyki. Dowodzi to temu, że ekipa Szymsa dostrzega innych utalentowanych i młodych raperów, którzy nie zostali docenieni, a są równie dobrzy, często nawet lepsi od starych wyjadaczy.

fot. kadr z klipu „Szymi Szyms – Oxymoron”, YouTube.com/QueQuality

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
PROMOCJA! Jedyne 100 tysięcy dolarów za gościnną zwrotkę
SAINt JHN - "Trap" ft. Lil Baby (Official Music Video)

Rap to już od dawna poważny biznes. Poza tym spora część raperów z konieczności wychowywała się w duchu hustlerki. Nie możemy więc dziwić się, że branie pieniędzy za gościnną zwrotkę to sytuacja normalna, a w Stanach Zjednoczonych wręcz zupełnie powszechna.

Hip Hop,News
Wkrótce nowy album Opała!

Opał na swoich mediach społecznościowych zaprezentował dziś okładkę najnowszego projektu "Oczy Szeroko Zamknięte".