Hip Hop,News

A$AP Rocky ma dziewczynę! I chciałby mieć córkę

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

A$AP Rocky ma dziewczynę! I chciałby mieć córkę

Przez lata u boku Rocky’ego mogliśmy obserwować mnóstwo pięknych i przeważnie bardzo znanych kobiet. Wygląda na to, że to już zakończony etap i członek kolektywu A$AP postanowił się w końcu ustatkować.

Rocky gościł w programie Angie Martinez. Na początku pochwalił się, że od początku roku jest zupełnie trzeźwy. – Mam 30 lat, muszę trochę przystopować – stwierdził.

Rozmowa zeszła na tegoroczną edycję Yams’ Day. Rocky wspomniał, że pojawi się na niej Young M.A, raperka z Brooklynu. Flacko mocno spropsował koleżankę i wspomniał także o Rico Nasty. – Zazwyczaj patrzy się na kobiety z seksistowskiej perspektywy. Chcesz je zaliczyć albo po prostu ci się podobają. W tym przypadku one po prostu robią ruchy, niezależnie od płci, są świetne – kontynuował pozdrawiając przy okazji Nicki Minaj i Cardi B.

Skoro temat kobiet został już wywołany, Angie postanowiła pociągnąć rapera za język i… udało się jej! Rocky przyznał, że jest w relacji. – Jestem w związku z normalną dziewczyną, to nie jest nikt sławny. To świeża sprawa – oznajmił.

Kto by się spodziewał. Zdawać by się mogło, że jeśli Rocky będzie w stałej relacji, to raczej z kimś z branży.

Raper odniósł się też do głośnej sprawy R. Kelly’ego – To śliski temat. (…) Nie usprawiedliwiam tego, co zrobił. Muszę jeszcze obejrzeć „Surviving R. Kelly” – mówił wyraźnie poruszony.

„Chcę mieć córkę”

Niejako przez problem czynów wokalisty, rozmowa zeszła na temat dzieci. – Chcę mieć córkę. Syna bym zdemoralizował. Byłby najlepszym najgorszym typem na świecie. Zobacz, byłby przystojny, byłby arogancki. Ja jestem problematyczny, on by to odziedziczył – przyznał rozbawiony.

Cóż, Flacko ma taką pozycję, że rodzina wydaje się być naturalnym rozwinięciem życiowej drogi. Trzymamy kciuki. Aha, Rocky wspomniał również, że pracuje nad nowymi rzeczami z Tylerem, The Creatorem! Czekamy.

Fot. kadr z wideo „A$AP Rocky Is Now Sober, Has a Girlfriend + Promises Surprises at Yams Day”, youtube.com/The Angie Martinez Show

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Sokół z wynikiem 10 tysięcy w przedsprzedaży!
Sokół

Fani rapera mają do niego zaufanie. Wykupili już ponad 10 tysięcy egzemplarzy jego debiutanckiej płyty, mimo że dopiero co ruszył preorder.

W przypadku Wojtka taki sukces chyba nikogo nie dziwi. Ale Sokół to też nie jedyny raper w Polsce, który może pochwalić się takim wynikiem. Podobne liczby osiągnęli m.in. „Young Multi” z płytą „Nowa Fala” (10 tysięcy sprzedanych preorderów), Paluch ze swoim „Czerwonym Dywanem” (12 tysięcy), czy Kękę i jego „To tu” (18 tysięcy). Przy dużych nazwiskach w rapie, taka sprzedaż staje się normą i – jeśli porównać ją ze sprzedażą innych gatunków w Polsce – jest bezprecedensowa. Płyty „Wojtek Sokół” w preorderze są nadal dostępne, więc ich ostateczna sprzedaż na pewno jeszcze wzrośnie.

Niedawno sam Sokół ujawnił tytuły trzynastu nowych utworów, podał gości i producentów. Dziś wiemy już chyba wszystko. Płyta zatytułowana „Wojtek Sokół”, premierę zaplanowaną ma na 15 lutego 2019 roku. Usłyszymy 13 utworów z bonusowym trackiem „Chcemy Być Wyżej”, stworzonym podczas projektu „Tymczasem” dla EB, który na YouTubie ma już ponad 30 milionów wyświetleń. W wersji limitowanej, którą można zamówić do 12 lutego (lub do wyczerpania zapasów), usłyszymy dodatkowo single “Rób To W Co Wierzysz” oraz “Świadomy Sen”.

MOŻECIE ZAMAWIAĆ LIMITOWANĄ EDYCJĘ DELUXE MOJEJ PŁYTY W PRZEDSPRZEDAŻY (DO 12 LUTEGO LUB WYCZERPANIA NAKŁADU).PREMIERA…

Opublikowany przez Sokół Środa, 16 stycznia 2019

Wśród gości na krążku znalazło się zarówno grono hiphopowe, reprezentowane przez takie postaci jak Taco Hemingway, PRO8L3Mu, czy Hewry, jak i to bardziej alternatywne, z Leną Osińską z zespołu „Sonar”, Igo z zespołu „Bass Astral”, czy finalistą „The Voice of Poland” Mateuszem Krautwurstem. Do tego wszystkiego jeszcze – największe zaskoczenie krążka – duet z Andrzejem Zauchą. (Sam singiel nie ujrzał jeszcze światła dziennego, jednak niektórzy już pokusili się o mashup’y rapera z wokalistą).

Krążek to też elitarna lista top producentów. Pojawili się na nim: Magiera, Duit, Pejzaż, Zeppy Zep, czy Steez83.

Jak widać polscy raperzy wychowali sobie słuchaczy i dostali w zamian kredyt zaufania w postaci wyniku sprzedanych preorderów. Najwyraźniej słuchacze wzięli sobie do serca to, co Kajman nawijał w „Kupuję Polskie Rap Płyty„: „Więc polskie rap płyty, ty kupuj je, sprawdzaj”.

Fot. z klipu „Chcemy Być Wyżej [Projekt Tymczasem]” [youtube]

Zostaw komentarz

News
„Z kamerą u Drake’a”. Nieautoryzowany dokument na Netflixie
Drake

Nieautoryzowany film dokumentalny o życiu i karierze amerykańskiego rapera pojawi się już niedługo na platformach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon, czy iTunes.

Pisaliśmy już o naszym zestawieniu zagranicznych, żyjących raperów, o których powinien powstać film. Co prawda nie było w nim Drake’a, jednak jego kariera niewątpliwie zasługuje na to, by powstał o niej scenariusz. „Drake: Rewriting the Rules” – bo taki tytuł nosi film – opowiada o drodze, jaką przeszedł artysta, by stać się sławny. Fabuła skupia się na kolejnych etapach jego życia – od dziecięcego aktora, przez występy w serialu telewizyjnym „Degrassi”, po start jednej z bardziej olśniewających karier w historii muzyki hip-hop.

Film wyreżyserował Ray Louis. Ciekawostką jest, że w dokumencie nie znajdziemy ani wypowiedzi Drake’a, ani żadnej z bliskich mu osób. W wywiadach wzięli udział jedynie ludzie mocno związani z branżą muzyczną – Joe Levy, Jason King, czy Kathy Iandoli. W samym filmie użyto starych mixtape’ów tworzonych przez artystę. Pomaga to budować naprawdę wyjątkowy klimat.

Data premiery na platformach Netflix nie została jeszcze ujawniona. Przy takim bohaterze jedno jest pewne: warto na nią czekać.

Fot. z klipu „Energy” [youtube]

Zostaw komentarz