Streetwear

Adidas i Undefeated na Dzień Niepodległości USA

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Adidas i Undefeated na Dzień Niepodległości USA

Amerykański brand i sneakershop w jednym, czyli Undefeated, łączy siły z Adidasem. Efekt? Hołdująca Dniowi Niepodległości Stanów Zjednoczonych kolorystyka Ultra Boostów.

Zdjęcia ujawnione przez insidera ukrywającego się pod instagramowym nickiem yankeekicks, przedstawiają sylwetkę mocno inspirowaną flagą USA. Klasyczna, biała kolorystyka została uzupełniona o duże loga Undefeated, ukryte częściowo pod sznurówkami oraz branding obu marek na języku.

Oficjalna premiera zaplanowana jest na (a jakże!) Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych, czyli na 4 lipca. Niewykluczone, że buty będą zarezerwowane wyłącznie na rynek amerykański – aktualnie źródła milczą o europejskiej premierze. Retail? Najprawdopodobniej, standardowe już w przypadku Ultra Boostów, 180 dolarów.

A z innych wiadomości ze stajni Adidasa – na rynek trafi kolejna para Yeezy 350 V2, ,,True Form”.

fot. Adidas/yankeekicks


Zostaw komentarz

Udostępnij
News
”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men”. Serial, jakiego nie było
Wu-Tang Clan

Niedawno dostaliśmy oficjalny zwiastun nowego czteroodcinkowego serialu ”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men”. To zapowiedź tego, co wiosną pokaże nam Showtime.

To nie pierwsza produkcja filmowa na temat Wu-Tang Clanu. Był już pełnometrażowy film dokumentalny ‚‚For The Children: 25 Years of Enter The Wu-Tang (36 Chambers)”, który swoją premierę miał w zeszłym roku, a kolejny serial – ”Wu-Tang: An American Saga” – ma pojawić się jeszcze pod koniec roku 2019. Dlaczego więc ”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men” ma być wyjątkowy? Już wyjaśniamy.

W czterech odcinkach dokument ma nam pokazać (i spróbuje wyjaśnić) fenomen wielkiego sukcesu Wu-Tang Clanu w latach ’90 oraz to, w jaki sposób tak długo utrzymywali się na szczycie. Na pewno wielkim atutem tego serialu jest sama reżyseria w wykonaniu Sachy Jenkinsa. Tak, to ten sam artysta, który wyreżyserował ”Burn Motherfucker, Burn!”. Dzięki niemu będziemy mogli obejrzeć nigdy jeszcze niepublikowane wywiady z takimi postaciami, jak Ghostface Killah, Raekwon, czy Method Man. Nie zabraknie również prywatnych zdjęć członków zespołu oraz nieoficjalnych filmów z koncertów, które wprowadzają intymną atmosferę i pozwalają widzom lepiej utożsamić się z bohaterami. Wszystkie te elementy razem zapowiadają bardzo autentyczny i rzetelny serial, nad którym warto się zatrzymać.

Zatem czekamy do wiosny, by przekonać się ile tajemnic ”Wu-Tang Clan: Of Mics and Men” uda nam się poznać. Wy też jesteście ciekawi?

Fot. z filmu ”Wu-Tang Clan Drama Series Heading to Hulu! | THR News” [youtube]

Zostaw komentarz

Streetwear
Niezwykła hybryda: Nike Air More Uptempo 720 QS

Nike nie tak dawno wypuściła na rynek nowy model Air Max 720. Teraz ogłasza kolejną wersję buta, będącą hybrydą z koszykarskim modelem Air More Uptempo. Oto Nike Air More Uptempo 720 QS. 

Nowy model posiada poduszkę AIR na całej długości, tak jak model 720. Jeśli chodzi o resztę, but przypomina raczej kultowe Uptempo, które doczekało się licznych kolaboracji, między innymi z Supreme. Różni się napisem. W oryginalnym modelu jest to sporej wielkości „AIR”, zaś w nowym wydaniu – „AIR MAX” (sama wielkość napisu została taka sama). Póki co, jedyna ogłoszona wersja kolorystyczna to „Tripple Black”.

Aktualnie nie ma jeszcze informacji o dacie premiery ani cenie, którą przyjdzie nam zapłacić za buty. 

fot. Nike

Zostaw komentarz