Felieton,Hip Hop,Ranking

Afro Trap, przemoc i PSG. Z rapem przez świat: Francja

Damian Kaźmierczak -
Felieton,Hip Hop,Ranking - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Afro Trap, przemoc i PSG. Z rapem przez świat: Francja

“Boso przez świat”, wita Wojciech Cejrowski. Wróć! “Z rapem przez świat” witam Was ja. Czas na nowy cykl! W każdy piątek, udamy się w hiphopową podroż przez dziesiątki nieodkrytych rapowo lądów. Poznamy również setki ciekawych raperów, którzy zaprezentują nam wachlarz rożnych stylów. Pasy zapięte? No to ruszamy!

Jeśli kojarzycie moje teksty, to pewnie domyślacie się, że zawsze bliżej było mi do niemieckiego niż francuskiego hiphopu. Francuski rap na żadnym etapie życie mnie nie porwał, więc czy dzisiejsza podroż ma szansę coś zmienić? Zobaczymy. Przy okazji ostatniej, włoskiej wycieczki, okazaliście spore zainteresowanie i podaliście artystów, o których ja w swoim artykule nie wspomniałem #szacunek. Ponieważ wiem, że fanów francuskiego rapu w Polsce jest naprawdę sporo, to również liczę, że w komentarzach pod tym artykułem na Facebooku, podzielicie się swoimi propozycjami.  

Foto. Instagram/plkpb

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Drake nie zapłacił za swój samolot ani centa!

Takiego twistu w tej historii chyba nikt się nie spodziewał, ale wychodzi na to, że "Air Drake", czyli Beoing 767 należący do Drizzy'ego... nie został kupiony przez rapera. Taki to pożyje, co?

Hip Hop,News
Tede, „mieszkanie od starych” i 100 milionów lat w czyśćcu

Wywiady z TDFem są swego rodzaju świętem internetu, a przynajmniej tej jej jego części, której głównymi odbiorcami są słuchacze hip-hopu. Wywiady Winiego to też swoiste święto, a obu panów łączy to, że nigdy nie wiadomo, co akurat powiedzą i jak daleko popłyną (a my razem z nimi).