Hip Hop,News

Asfalt Shop powraca jako kawiarnia! Ale winyle zostają po staremu

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Asfalt Shop powraca jako kawiarnia! Ale winyle zostają po staremu

Asfalt Shop mieścił się przy Kredytowej 8. Teraz, kiedy na warszawskiej Tamce położono świeży… asfalt, właśnie tam, na Powiślu, pod numerem 37, pojawi się lokal i to w nowej odsłonie.

Już od tego weekendu będzie on funkcjonował jako Asfalt Coffee & Vinyl, czyli połączenie kawiarni i sklepu płytowego. Jak informują, to jeszcze nie koniec, bo pomysłów jest dużo. Cóż, czekać trzeba było dobre pół roku, ale jesteśmy pewni, że było warto!

Otwarcie odbędzie się w tę sobotę i będzie trwało dwa dni. Przy tym w niedzielę o 17.00 zaplanowane jest także spotkanie z Hadesem. Raper wydał właśnie najnowszy album „Combo”, o którym parę dni temu pisał Kajetan. Link do wydarzenia znajdziecie TU.

W Asfalt Shopie, podobnie jak wcześniej, zgarnąć będzie można polskie i zagraniczne, często trudno dostępne tytuły, merch wytwórni i należących do niej artystów, oraz sporo fajnych akcesoriów.

A po 21.00, bo do tej godziny czynny ma być lokal, można wpadać do Quebo. Mr OH znajduje się w końcu całkiem niedaleko! Pęcznieje nam ta warszawska mapa rapowych lokali.

fot. facebook.com/asfaltshoppl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
G-Eazy kupił fanom obiad za 1000$. Post Malone zostawia tyle napiwku

To, że zwłaszcza amerykańscy raperzy na swój status materialny nie narzekają, od dawna już nie dziwi. I być może zaraz przestanie zaskakiwać również ich hojność... rozrzutność?

Hip Hop,News
Czy płyta będąca hołdem dla Chady nie mogła obyć się bez dissu na Tymka?

Chada był zdecydowanie postacią nietuzinkową, a dla rodzimej sceny niezwykle ważną. Nie możemy więc dziwić się, że postanowiono złożyć mu kilka hołdów. Na ekrany kin w zeszłym tygodniu trafił "Proceder", a z tej właśnie okazji Step Records wypuściło upamiętniającą rapera składankę pt. "Chada: Jesteś Legendą". Płyta miała być w założeniu hołdem dla artysty, ale nie zabrakło na niej kontrowersyjnych treści.