Hip Hop,News

Avi i Louis Villian nagrali entrance song uznanemu polskiemu zawodnikowi MMA!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Avi i Louis Villian nagrali entrance song uznanemu polskiemu zawodnikowi MMA!

W sieci pojawił się numer duetu Avi & Louis Villian „VENI”, który jak się okazuje został nagrany na specjalną okazję. Przy tym utworze do swojej walki będzie wychodził Michał Materla podczas jutrzejszej (20.06) gali European Fight Masters. Nie jest to żadna nowość, że raperzy nagrywają utwory poświęcone właśnie takim sytuacjom. Szczególnie zaangażowana w takie inicjatywy była wytwórnia stoprocent wraz z federacją KSW. Tym razem przyszła kolej na Aviego i Louisa. Mocny bit i świetna warstwa liryczna, która z pewnością zmotywuje zawodnika przy wyjściu na plac boju. Determinacja i nieustępliwość to motyw przewodni numeru. Wcześniej Michał Materla wychodził do klatki przy piosence Soboty „Do góry łeb”. Z różnych względów przyszedł czas na zmiany…

fot. kadr z klipu Avi & Louis Villain „Manifest”, https://www.youtube.com/watch?v=tLe6pkk7-qM

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nie słuchasz niemieckiej sceny? Sprawdź nowego Boneza, a zaczniesz

Choć wielu polskich raperów otwarcie mówi o swoich inspiracjach zaczerpniętych od artystów z zachodniej Europy, MC z Niemiec czy Francji wciąż nie są u nas zbyt popularni i dalej zdecydowanie ustępują tym ze Stanów. To niedobrze, bo chociażby nasi zachodni sąsiedzi mają wiele do zaoferowania. Bonez, członek legendarnego już składu 187 Stassenbande niedługo wydaje płytę, która spokojnie ma potencjał na stanie się nie tylko europejskim, ale też światowym hitem, a jego najnowszy singiel tylko to potwierdza.

Hip Hop,News
Eminem szykuje niespodziankę dla swoich fanów!

Ostatnia twórczość Eminema raczej mu fanów nie przysporzyła, bo zarówno "Kamikaze", jak i "Music to be Murdered By" nie okazały się wybitnymi wydawnictwami. Raper też ma chyba tego świadomość, bo zanosi się, że będzie chciał sprawić swoim fanom niespodziankę nawiązującą do jednego z jego kultowych albumów. Coś się święci na dziesiątą rocznicę wydania "Recovery".