Hip Hop,News

Avi i Louis wyruszają w trasę „Mała Sycylia”!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Avi i Louis wyruszają w trasę „Mała Sycylia”!

Wszystkim artystom i słuchaczom brakuje koncertów. Ale już 30 lipca swoją kameralną trasę rozpoczną Avi i Louis Villain.

Niedawno pisałem o tym, że duet stworzył entrance song Michałowi Materli, a tu teraz kolejna niespodzianka. Trasa „Mała Sycylia” obejmuje 5 miast (Katowice, Poznań, Lublin, Wrocław, Łódź). Avi i Louis jako jedni z pierwszych postanowili wrócić do koncertowania. Kilka miesięcy bez tego typu wydarzeń musiało być trudnym czasem. Tym bardziej, że jest to jeden ze sposobów zarabiania z muzyki. Jednak powoli wszystko wraca do normy. Powiedzmy.. bo jednak na koncert będzie mogło wejść jedynie 150 osób. Choć lepsze to niż nic. Do koncertowania wraca również Kartky, który już 17 lipca zagra w Poznaniu. Można powiedzieć, że branża muzyczna powoli wraca do życia. Miejmy nadzieję, że stopniowo będzie wyglądało to coraz lepiej i niedługo tłumnie spotkamy się pod sceną. Oby.

fot. kadr z klipu Avi & Louis Villain – „Doberman”, https://www.youtube.com/watch?v=hXuW3LsPorc

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„Ciemnota wierzy w dopłatę z jej kielni” – Kaz Bałagane nie zawodzi w nowym singlu
"Ciemnota wierzy w dopłatę z jej kielni" - Kaz Bałagane nie zawodzi w nowym singlu

Od ostatniej płyty pt. "Polska Gotówkowa" Kaz Bałagane zdążył już wydać kilka singli, które luźnie zapowiadają nadchodzący, kolejny album. Wczoraj dorzucił do nich "Fortalezę", która też, przede wszystkim tekstowo, ze standardowego poziomu nie schodzi.