News

BAPE wypuszcza limitowany zestaw do picia herbaty

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

BAPE wypuszcza limitowany zestaw do picia herbaty

Japońska marka nie przestaje zaskakiwać. Po licznych nietypowych produktach wydanych przez THE BATHING APE, do których zaliczają się między innymi papier toaletowy, czy haczyki rybackie, przyszedł czas na… zestaw do picia herbaty.

Okazją, która skłoniła firmę zajmująca się na codzień streetwearem do wypuszczenia na rynek takiego gadgetu, jest Chiński Nowy Rok.

Zestaw składa się z czajnika oraz czterech kubków wykonanych z chińskiej gliny z regionu Yixing. Wszystkie mają wyżłobiony napis “猿人不打猿人”, czyli: „małpa nigdy nie powinna zabijać małpy”. Sam czajnik zdobiony jest dodatkowo logiem marki. Całość zapakowana jest w pudełko z motywem moro.

Ten limitowany produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży w placówce BAPE w Hong Kongu w sobotę 26 stycznia. Cena ma wynosić 255 dolarów, co w przeliczeniu daje około 950 zł. Dodatkowo każdy, kto wyda 1500 dolarów w stacjonarnych sklepach BAPE w Hongkongu, dostanie herbaciany zestaw w prezencie.

fot. BAPE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
MISBHV: Mocny polski debiut na Paris Fashion Week

Trudno o lepszy wskaźnik sukcesu w świecie mody niż zaprezentowanie swojej kolekcji na najważniejszej imprezie w roku. Po pokazach w Nowym Jorku i Warszawie, Paryż wydawał się kolejną (i najbardziej istotną) przystanią. I udało się do niej dobić. Krakowskie MISBHV zadebiutowało właśnie na Paris Fashion Week.

Felieton,Hip Hop
Raper, który powinien zapełniać stadiony

Doczekaliśmy czasów, kiedy polscy raperzy zapełniają stadiony. Pikers to zawodnik, który zdecydowanie powinien do tego grona dołączyć. Jeśli go jeszcze nie znacie, należy szybko odrobić lekcje.