News

Beyoncé i Jay-Z zachęcają: ćwiczcie poniedziałki bez mięsa

Anna Cecocho -
Beyoncé i jej mąż Jay-Z
Beyoncé i jej mąż Jay-Z
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Beyoncé i Jay-Z zachęcają: ćwiczcie poniedziałki bez mięsa

Najbardziej dochodowe małżeństwo w muzycznym biznesie – Beyoncé i Jay-Z, widząc jaką ma siłę na rynku rozrywki, postanowiło ją wykorzystać. Tym razem, by zmieniać styl życia i nawyki swoich fanów. Para z miliardami dolarów na koncie i dziesiątkami muzycznych wyróżnień, traktowana jako jedna z najpotężniejszych na świecie, chce zmieniać świat na lepsze i zachęca swoich fanów do… weganizmu.

Wczoraj artyści oficjalnie ogłosili projekt ”Greenprint”. To nowy konkurs, w którym można wygrać bilety na koncerty państwa Carters. Co trzeba zrobić? Niewiele. Wystarczy zdecydować się na dietę wegańską. Loterię opisała Beyoncé na swoim instagramowym profilu:

Dla tych, którzy na bieżąco śledzą poczynania Beyoncé  i Jaya konkurs nie jest zaskoczeniem. Para już od jakiegoś czasu aktywnie promuje dietę roślinną. O wpływie weganizmu na styl życia artyści opowiedzieli nawet w książce Marco Borgesa, noszącej zresztą ten sam tytuł, co właśnie ogłoszony konkurs. W ”The Greenprint”. Carterowie pisali: „Kiedyś myśleliśmy o zdrowiu jako o diecie – niektóre nam odpowiadały, niektóre nie. Kiedy spojrzeliśmy na zdrowie jak na prawdę, a nie na dietę, stało się dla nas misją dzielenie się tą prawdą i stylem życia z jak największą liczbą ludzi. Wszyscy ponosimy odpowiedzialność za nasze zdrowie i zdrowie naszej planety. Zróbmy to razem. Głośmy prawdę. Uczyńmy z tej misji ruch”.

Książka była tylko początkiem misji. Po deklaracjach przyszedł więc czas na działania. Tym, w co wierzą, artyści chcą zarazić fanów. Stąd projekt ”Greenprint”. Oczywiście, wszyscy słuchacze mają równe szanse w konkursie. Nie jest przesądzone, że wygrają go zadeklarowani, gorliwi weganie. Aby zakwalifikować się do udziału w grze o bilety, zawodnicy mogą ćwiczyć na przykład ”bezmięsne poniedziałki” lub zadeklarować, że będą jeść ”dwa posiłki na bazie roślin dziennie”.

Myślicie, że Beyoncé i Jayowi-Z uda się zmienić świat poprzez muzykę?

Fot. z klipu ”APES**T” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Dad shoes: 5 par, które kupisz za mniej niż 300 zł

Największy sneakersowy trend, święcący triumfy od 2017 roku, to nie tylko modele od domów mody. Oto pięć propozycji, które spokojnie złapiecie w budżecie do trzystu złotych.

Streetwear
Samochód prawdziwego streetwearowca: Suzuki w wydaniu od Bape

Jeśli cztery kółka traktujecie jako integralną część ubioru, to mamy idealne dopełnienie waszego fitu. Oto Suzuki Jimny czwartej generacji, powstały w kolaboracji z japońskim Bape.