Hip Hop,News

Białas z kolejnym singlem z „H8M5”!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Białas z kolejnym singlem z „H8M5”!

Po numerze „Sępy” ze Szpakiem, przyszła pora na kolejny singiel „PDW”, tym razem z gościnnym udziałem Maty. Coraz bliżej nowa płyta Białasa.

Premiera „H8M5” zaplanowana jest na początek sierpnia, więc promocja albumu trwa w najlepsze. Najnowszy numer to spokojny kawałek, choć tematyka mogłaby sugerować, że będzie to mocne bragga. Klimat utworu dopełnił Mata refrenem, który zrobił w swoim chillowym stylu. Lirycznie jest to poziom na jaki Białas wszystkich przyzwyczaił. Zdecydowanie przyjemnie mi się słucha tego numeru i chętnie go zapętlam. Po pierwszych singlach mogę wnioskować, że płyta będzie zróżnicowana brzmieniowo. Warto dodać, że będzie to już 31 album w dyskografii szefa SBM. Ten fakt zabawnie podsumował Mata.

Fot. kadr z klipu Białas „hot16challenge2”, https://youtu.be/cigy4iPoseM

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Polska wybrała Prezydenta. Co na to środowisko rapowe?
https://www.instagram.com/tedef

Wczoraj została przeprowadzona druga tura wyborów prezydenckich. Wyniki sondażowe były bardzo wyrównane, ale dziś rano było już wiadomo, że z niewielką przewagą zwyciężył Andrzej Duda. Jakie reakcje wywołało to wśród raperów?

Hip Hop,News
Sentino powraca wraz z „Tatuażykiem”!

Quebonafide nawinął: "Nagrałem jakiś cukierkowy numer latynoski/I nie stać mnie na refren od Sentino", mimo, że na tej samej płycie raper pojawił się z gościnnym refrenem. Teraz sam powraca na polską rapową scenę!