News

Bruno Mars wyprodukuje Disneyowi film

Michał Fitz -
News - - Dodane przez Michał Fitz

Bruno Mars wyprodukuje Disneyowi film

Artyści, gdy w ich kieszeniach zacznie brzęczeć im już sporo pieniędzy, często nudzą się tworzeniem jedynie muzyki i próbują swoich sił w innych branżach. Wielu decyduje się na niszę modową, inni na typowo biznesową, a jeszcze kolejni na filmową. Już od kilku dobrych lat siedzi w niej chociażby 50 Cent, który jest producentem serialu „Power”. Już niedługo dołączy do niego Bruno Mars.

Wokalista ma jeszcze bardziej ambitne plany od wyżej wymienionego rapera. Według portalu Deadline, dogadał się on bowiem z wytwórnią Disney, że nie tylko wyprodukuje dla niej film fabularny, ale również zagra w nim główną rolę i napisze do niego muzykę, którą sam zresztą wykona. Wychodzi więc na to, że znaczna część tego projektu będzie wykonana niemalże w pojedynkę przez niego samego, choć oczywiście ktoś będzie mu w tym pomagał, bo przecież bez tego się nie obejdzie. Nie mamy na razie konkretnych informacji na temat nazwy filmu, zarysu fabuły czy nawet orientacyjnej daty premiery. Na te szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać.

Czy Bruno Mars poradzi sobie w nowej roli? Będzie współpracował ze sztabem doświadczonych w branży specjalistów, więc raczej nie może być mowy o fiasku. Poza tym, już samo jego nazwisko, które będzie sygnowało film, sprawi, że wiele osób przyjdzie obejrzeć tę produkcję. Możemy być więc niemal przekonani, że film będzie hitem box office’u i pozwoli Marsowi dobrze zarobić.

fot. kadr z klipu ”
Bruno Mars – 24K Magic (Official Video) „, YouTube.com/BrunoMars

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Pierwsza zagraniczna artystka w szeregach Def Jam Polska!

O tym, że nowo powstały polski oddział Def Jem inwestuje w różnych artystów, już wiemy. Jest w końcu Young Igi, Ero, Rosalie., Nocny, Frosti Rege, Włodi czy Bonson, ale takiej informacji raczej się nie spodziewaliśmy… Wytwórnia właśnie ogłosiła, że w jej szeregi wstąpiła Alyona Alyona!

Ukraińska raperka debiutowała w zeszłym roku dobrze przyjętym albumem „Pushka”. Jej single na YouTubie mają obecnie po kilka milionów wyświetleń, a o Alyonie pisali już w Vogue’u, Independent oraz New York Times. Usłyszeć mogliście o niej też na przykład parę dni temu, gdy gościnnie pojawiła się w kawałku „Ostatni raz” promującym nowy projekt Tego Typa Mesa, Szoguna i Bartosza Tkacza, Biały Tunel.

Alyona Savranenko była zwykłą dziewczyną. Pochodzi z małej wsi Kapitanivka. Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny, a później pracowała jako przedszkolanka pod Kijowem. Nie można jednak odmówić jej skilli ani charyzmy. Już niedługo będziemy mieli okazję usłyszeć ją na żywo na tegorocznym OFF Festivalu.

Nie ma wątpliwości, że Def Jam skazany jest na sukces, a podpisanie kontraktu z Alyoną dla obu stron jest dużą szansą. Ukraiński rap szybko się rozwija, a kolejne projekty raperki, zważając na rozgłos, jaki zyskała, wydając w lokalnej wytwórni HitWonder, prawdopodobnie tym bardziej będą na ustach całego świata. Oznacza to też, że większe światło w końcu może zostać rzucone także na scenę polską. Licząc, że sukces, jaki odniósł w zeszłym roku na Spotify Bedoes jest dopiero początkiem… Ten rok zapowiada się obiecująco!

Fot. Vitalik Melnikov

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Eminem wystąpił na Oscarach! „Przepraszam, że przyjście tu zajęło mi 18 lat”

Jan Komasa za „Boże Ciało” Oscara niestety nie otrzymał, a w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny przegrał ze zdecydowanie zasłużonym na nagrodę, koreańskim „Parasite”. Bong-Joon Ho za film zgarnął zresztą aż cztery statuetki – za najlepszy film w ogóle, najlepszy scenariusz oryginalny oraz reżyserię. Wyniki możecie sprawdzić TU. Były one jednak tylko trochę łatwiejsze do przewidzenia niż… niespodziewany, spóźniony występ Eminema.

Słuchajcie, gdybyście mieli kolejną szansę, kolejną okazję… Dzięki za zaproszenie mnie. Przepraszam, że przyjście tu zajęło mi 18 lat.

Tymi słowami na Twitterze raper skomentował wczorajsze wystąpienie. Bo równo po 18 latach Em w końcu pojawił się na 92. Gali, aby na żywo wykonać kultowy już kawałek „Lose Yourself” z „8 mili”. Marshall w 2003 roku otrzymał za niego Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną. Co więcej, był to pierwszy raz, kiedy tym tytułem został wyróżniony utwór hip-hopowy. Jak możecie obejrzeć poniżej, Eminem wypadł świetnie! Od publiczności otrzymał owacje na stojąco.

Eminem zaskoczył nas także trzy tygodnie temu, kiedy bez zapowiedzi, podobnie jak w przypadku Kamikaze z 2018 roku, wydał swój jedenasty album, „Music to be Murdered by”. Raper więc cały czas nie schodzi z ust, a wtedy oczywiście nie obyło się bez kontrowersji.

fot. Kevin Winter/Getty Images

Zostaw komentarz