News

Cameo: Nowe okulary od BAPE

Filip Kowalski-Ocneanu -
News - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Cameo: Nowe okulary od BAPE

Zestaw herbaciany z okazji Chińskiego Nowego Roku, o którym ostatnio pisaliśmy, nie jest jedynym produktem japońskiej marki BAPE, który trafi do sklepów w ten weekend. Swoją premierę będą miały również nowe okulary. 

Wyposażone zostały w odczepiany „ekran” pełniący funkcję filtra UV, z charakterystycznym dla marki motywem moro, umiejscowionym przed szkłami. Po jego zdjęciu okulary przestają pełnić funkcję przeciwsłonecznych. Na zausznikach umieszczone zostało logo BAPE. Produkt kupimy w pudełku, którego wierzch imituje kartę kredytową.

View this post on Instagram

#BAPEEYEWEAR 2019

A post shared by A BATHING APE® OFFICIAL (@bape_japan) on

Premiera 26 stycznia będzie miała miejsce jednocześnie w sklepach stacjonarnych i online. Cena okularów ma wynosić 435 dolarów, czyli mniej więcej 1650 zł.

fot. BAPE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Polska muzyka hip-hopem stoi

Już prawie miesiąc 2019 roku za nami, a w muzycznym świecie wciąż jeszcze podsumowujemy to, co wydarzyło się w 2018. Właśnie wyszło zestawienie najlepiej sprzedających się krążków minionego roku. A w nim, w pierwszej 20-tce, silna reprezentacja hip-hopu. W sumie... nikogo to chyba nie dziwi, co?

Felieton,Hip Hop
Boogie – wielka nadzieja Shady Records

Label Eminema słynie ze złych decyzji promocyjnych i nieprzemyślanych ruchów wydawniczych, a konkretniej - z ich braku. Wygląda jednak na to, że w 2019 roku w końcu może to ulec zmianie. A to za sprawą pewnego rapera z Compton.