News

Cardi B nową rezydentką klubu w Las Vegas

Anna Cecocho -
Cardi B
Cardi B
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Cardi B nową rezydentką klubu w Las Vegas

Wygląda na to, że od kwietnia 2019 roku Cardi B ”will be making money moves” jako nowa gwiazda klubu w Las Vegas.

W czasie, gdy Drake podpisał umowę na 10 milionów dolarów z XS Nightclub Wynn Hotel na 12 występów w ciągu dwóch lat, Cardi B została nową rezydentką klubu w Las Vegas. Palms Casino Resort niedawno poinformowało, że artystka dołącza do lineupu nowego klubu KAOS. Jego otwarcie zaplanowano na kwiecień.

Klub będzie przypominać amfiteatr, a zastosowane przy budowie najnowocześniejsze technologie mają sprawić, że występy na żywo będą niezapomnianym przeżyciem. Po połączeniu z innymi pomieszczeniami, sala koncertowa pomieści ponoć nawet 8000 gości. Obrotowa o 360 stopni scena umieszczona będzie częściowo pod dachem (w krytym klubie), a częściowo na otwartej przestrzeni na dachu. W ten sposób artyści będą mogli występować jednocześnie zarówno w klubie, jak i na zewnątrz. KAOS ma posiadać również kilka basenów.

Ceny biletów będą wahać się od zaledwie 25 dolarów za wejście (zakupione z dużym wyprzedzeniem), do aż 500 dolarów. Stoliki z pełną obsługą oraz open barem mają kosztować od 2,500 do 50 000 dolarów, w zależności od ich wielkości i lokalizacji.

Daty występów Cardi nie zostały jeszcze podane. Palms jednak potwierdziło, że raperka zagra w sumie około 5-6 występów w ciągu roku. Show rozpocznie tej wiosny i będzie kontynuowała do następnej zimy. Pierwsze bilety trafią do sprzedaży w najbliższych tygodniach. Wśród tych, których już dziś możemy wymienić w ekskluzywnym lineupie oprócz Cardi B, znaleźli się także G EAZY,  Skrillex i  Kaskade. My na szczęście nie musimy się nigdzie wybierać, by zobaczyć Cardi. Zobaczymy ją już w tym roku na Orange Warsaw Festival!

Fot. „2018 [UNCUT] *LIVE* Cardi B’s Full Performance at LAST DAY OF SUMMER in OAKLAND, CA” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Biżuteria od Gucci: lata 70′ w natarciu

Nowa kolekcja włoskiego domu mody to silny powrót do gotyckiej estetyki i lat 70. – także w kwestii biżuterii, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Dyrektor kreatywny marki, Alessandro Michele, po raz kolejny sięgnął do bogatych archiwów brandu. W skład najnowszej linii biżuterii wchodzą dwa srebrne naszyjniki, bransoleta oraz sygnet, standardowo wyprodukowane we Włoszech. Wszystkie elementy pokrywają szczegółowe grawerunki, inspirowane arabską estetyką i gotykiem oraz dyskretne logo Gucci.

Całość trafiła właśnie do wybranych internetowych butików, m.in. MATCHESFASHION. Ceny? 250 dolarów za sygnet i 390 dolarów za każdy z naszyjników oraz półotwartą bransoletę, czyli od 940 do 1470 zł.

fot. MATCHESFASHION.com

Zostaw komentarz

Streetwear
Air Force 1 inspirowane amerykańskimi wyścigami

Najważniejszy model w portfolio Nike doczekał się nowego wydania. I nie chodzi tu tylko o kolejną wariację kolorystyczną, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Charlotte Motor Speedway w Karolinie Północnej to świątynia każdego fana wyścigów samochodowych. Od 1959 roku rozgrywają się tam najważniejsze amerykańskie wydarzenia związane z dwuśladami – m.in. wyścigi legendarnej organizacji NASCAR. Tym razem tor – a ściślej rzecz biorąc jego logo – posłużył nie kierowcom, a projektantom, stając się inspiracją dla nowych Force’ów.

W Air Force 1 nie brak odwołań do estetyki startujących w tamtejszych konkursach samochodów, gęsto oklejonych sponsorskimi znakami towarowymi. Ważną rolę w nowym modelu odgrywają odblaskowe detale, dotąd niezbyt często nakładane na Air Force’y. Napisy na podeszwie buty czerpią zaś z estetyki opon przeznaczonych na tor. Całość dopełniają metalowe blaszki na sznurówkach z napisem: ,,Racing”, zastępującym standardowe ,,AF1″.

Premiera nowego modelu planowa jest na okolice tegorocznej edycji NBA All-Star Weekend. Skąd w takim razie nawiązanie do wyścigów? Otóż – koszykarskie święto odbędzie się w tym roku właśnie w Charlotte. Mamy więc do czynienia z wydaniem hołdującym długiej i pielęgnowanej tradycji, na której budowana jest sława tego amerykańskiego miasta.

Z innych nowości od Nike – rodzina Air Max już niedługo powiększy się o nowy model.

fot. Associated Press/Nike

Zostaw komentarz