Hip Hop,News

Cardi B odpiera oskarżenia o napaść

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Cardi B odpiera oskarżenia o napaść

Im bardziej znany jesteś i przede wszystkim, im więcej masz pieniędzy, tym większa szansa, że ktoś spróbuje cię w coś wrobić, by trochę zarobić. Z niesłusznymi oskarżeniami i niepotrzebnymi rozprawami sądowymi musiały mierzyć się już dziesiątki gwiazd, a do tej grupy spokojnie można dołączyć już Cardi B, która musiała tłumaczyć się z tego, że rzekomo napadła pracowniczkę ochrony w trakcie swojej ciąży.

Jak to się stało? Emani Ellis, która pracowała jako ochroniarz w szpitalu, w którym leżała ciężarna raperka złożyła pozew, w którym twierdziła, że Cardi napadła na nią fizycznie i słownie poniżyła. Sprawa szybko została jednak zweryfikowania przez zeznania świadków, którzy twierdzą, że to wina Ellis. Ta rzekomo miała próbować robić zdjęcia Cardi, która wówczas nie zdradziła jeszcze światu, że jest w ciąży. Raperka miała zwrócić jej uwagę, by tego nie robiła. Rozmowa szybko przerodziła się w ostrą wymianę zdań, ale do kontaktu fizycznego już nie doszło, gdyż obydwie panie miały zostać uspokojone przez innych pracowników szpitala. Ellis została po tej sytuacji zwolniona, gdyż naruszyła prywatność pacjentki.

Sprawa wydawała się wyjaśniona, ale według raperki niektóre media i tak próbowały z tego nakręcić aferę. W związku z tym postanowiła sama rozwiązać tę sprawę przy pomocy Twittera, na którego wrzuciła bardzo wymowne oświadczenie. „Czemu miałaby rzucać się na kogoś dwa razy większego ode mnie, w trakcie gdy zmagam się z bólami w czwartym miesiącu ciąży?” – wyjaśnia raperka, w zasadzie zamykając ten temat.

fot. kard z klipu „Cardi B – Press [Official Music Video]”, YouTube.com/CardiB

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Co słychać u Młodych Wilków?

Od ostatniej, siódmej edycji młodych wilków minęło już trochę czasu i każdy zdążył zapoznać się z całym materiałem. Młodzi raperzy również ochłonęli po przygodzie, jaką było uczestnictwo w akcji Popkiller Młode Wilki, ale nie zatrzymali się w miejscu ciesząc się swoim sukcesem, tylko zaczęli działać jeszcze bardziej! Co aktualnie się u nich dzieje oraz jak przyjęły się ich kawałki z 7 edycji?

Pod wspólnym numerem „Hip-Hop” jest w chwili obecnej ponad 1 100 000 wyświetleń. Kawałek, na którym wymieszały się różne, rapowe style dobrze przyjął się w środowisku rapowym. Sprawdźmy jak wyglądał odbiór kawałków solowych każdego z młodych wilków oraz czy po zakończeniu akcji działali w kierunku solowej płyty.

  1. Na pierwszy ogień, na kanale Popkillera poszedł OKI, który zaprezentował się w utworze KOŁA. Ma on w tej chwili blisko 1 446 000 wyświetleń. Ten kawałek pokazał skille młodego rapera, zwłąszcza udowodnił jak można przelecieć przynajmniej pół zwrotki na jednym wdechu! OKI 10 stycznia wypuścił swoją płytę „47 playground”, która udowodniła, że o tym raperze na pewno jeszcze nie raz usłyszymy. Na tym krążku wśród gości znalazł się Pauluch, Gedz, Szpaku czy Zetha.
  2. Drugim numerem na kanale to GADU-GADU od KARIANA. Tu dostajemy zupełnie odmienne flow od OKIego, ponieważ KARIAN lubi sobie pośpiewać, łącząc całość w fajny, klimatyczny i dobrze poskładany kawałek. Numer ma teraz ponad 418 000 wyświetleń. Ten młody raper również nie postanowił osiąść na laurach i od razu zabrał się do pracy. Jej efektem jest płyta, która ukaże się już niebawem. Pod koniec lutego dostaniemy do odsłuchu w całości „PRZEBOJE LAT ’90„. Już nie możemy się doczekać tego klimatycznego flow!
  3. Jako trzeci wpada przedstawiciel BOR, czyli Lipa z kawałkiem MoM. Kawałek zgarnął ponad 258 000 viewsów. Kawałek mógłby zdobyć znacznie więcej wyświetleń, ale być może nie wstrzleił się w gusta odbiorców. Lipa poczęstował nas swoją płytą już 25 października 2019 roku. „MGŁA” to debiutancki krążek rapera pod skrzydłami wytwórni BOR.
  4. Świetnym, szczerym i dobrze brzmiącym kawałkiem wbił się na kanał Popkillera OPAŁ. BALKONMIND jeszcze chwila i przekroczy próg 1 000 000 wyświetleń. Są emocje, jest flow, jest przekaz – jednym słowem jest rap. OPAŁ już wcześniej serwował nam różne krążki, między innymi „PANDORA”. Choć już teraz szykuje się bardzo ciekawe połączenie z KLESZCZEM, a efektem ich współpracy bedzie EP „7G”. Premiera 9 marca.
  5. AUGUSTYN to mam wrażenie odświeżona wersja GOSPELA, który również brał udział w Młodych WIlkach. Jego utwór ROSOMAK W ŻYLE ma w chili obecnej lekko ponad 153 000 wyświetleń. Nie wiem czy ten młody raper planuje coś w najbliższym czasie wydać solowego, ponieważ jego ostatni post na Facebooku to udostępnienie swojego numeru z Młodych Wilków. A może również szykuje podobną akcjędo Quebo?
  6. Jako szósty swój numer prezentuje świetny freestylowiec, czyli BOBER! Jego kawałek DOKĄD JEDZIESZ? ma ponad 370 000 viewsów. Mi osobiście się podoba, bo BOBER potrafi zaskoczyć na różnych bitach dając fajny, klimatyczny numer. Po akcji Młodych Wilków, raper nie dawał sygnałów o jakimkolwiek projekcie. Choć na bitwach freestylowych możemy go zobaczyć, głównie w roli jurora.

Tak prezentuje się zestawienie pierwszej szóstki Młodych Wilków 7 edycji! A Wam, który numer siadł najbardziej? Już niebawem druga część zestawienia!

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Wracamy do Młodych Wilków! Co słychać u raperów z 7 edycji?

Ostatnio pisaliśmy o pierwsej szóstce raperów, którzy wzięli udział w 7 edycji Młodych Wilków – akcji Popkillera. Sprawdziliśmy jak przyjęły się ich solowe numery oraz czy po akcji działali w stronę wydania solowych krążków. W poprzednim zestawieniu znalazł się Oki, Karian, Lipa, Opał, Augustyn i Bober. Najbardziej słuchaczom spodobał się kawałek Okiego – Koła, który ma na YouTubie ponad 1 400 000 wyświetleń. W ramach przypomnienia wspólny numer Młodych Wilków – „Hip-Hop”, który łączy 12 różnych, rapowych styli, zgarnał również ponad 1 000 000 viewsów.

W tym zestawieniu przedstawimy kolejną szóstkę młodych raperów, którzy wzięli udział w akcji Popkillera. Który z nich zrobił największą robotę?

7. Pierwszy z drugiej części jest KOZA. Tego młodego zawodnika chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jest z kontrowersyjnych tekstów i nietuzinkowego flow. Jego kawałek na Młodych Wilkach CHLUP CHLUP ma w chwili obecnej 220 563 wyświetleń. Na tym kawałku KOZA nie pozwala nam zapomnieć o swoim stylu nawijania, jest po prostu sobą. Moim skromnym zdaniem na wspólnym kawałku „Hip-Hop” wypadł naprawdę dobrze i poleciał lepiej niż zawodnicy, po których mogliśmy spodziewać się czegoś więcej. Młode Wilki dały tylko kopa kontrowersyjnemu raperowi, bo 31 stycznia tego roku dostaliśmy od niego płytę „PATOLOGYA”.

8. BE VIS młody raper z Ostródy daje nam w kawałku STYL – styl, swój styl! Melodyczny, na lekko klubowym bicie numer pozwala pobujać głową. Kto choć raz słuchał BE VISA po odpaleniu tego numeru w ciemno od razu go rozpozna. Charakterystyczne flow i głos są od dłuższego czasu rozpoznawalne i pierwsze co przychodzi nam na myśl słysząc tego młodego rapera to „gdzie mój RedBull?” – jedno z najbardziej rozpoznawalnych numerów rapera. STYL ma na YouTubie blisko 348 000 wyświetleń. „DUCH CZASU” czyli najnowsza płyta artysty ukazała się również 31 stycznia tego roku.

9. Kolejnym Młodym Wilkiem, który zaserwował nam numer AMANT, był reprezentant QueQuality PRZYŁU. Co o samym numerze? Fajny, miły w odsłuchu, dobrze brzmiacy i klimatyczny z ciekawym klipem. Ma teraz blisko 230 000 viewsów. PRZYŁU dał się nam szerzej poznać z numeru „moizdrajcy.com” z Deysem oraz z równie klimatycznej płyty, którą stworzył wraz z młodym zawodnikiem VBSem – „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”. 27 stycznia dostaliśy od tego młodego zawodnika utwór pod tytułem „Leszy”, który mówi o przywiązaniu do miejsca, tym samym PRZYŁU zapowiedział, że „płyta coraz bliżej”.

10. Czas na pierwszego z dwóch przedstawicieli CHILLWAGONU w akcji Popkiller Młode Wilki 7. QRY dał nam numer BOLAŁO, w którym nawinął w swoim, niepowtarzalnym stylu o tym, co w życiu dotknęło rapera i jak na to patrzy z perspektywy czasu. Numer zgromadził 763 774 viewsów i całkiem dobrze się przyjął. QRY póki co nie zapowiedział solowej działalności, ale chyba sporo osób chętnie by coś odsłuchało, ponieważ ten młody reprezentant CHILLWAGONU już trochę namieszał na polskiej scenie.

11. Przedostatni Młody Wilk jest chyba jedynym, oldschoolowo brzmiącym raperem w tej edycji. MIŁY ATZ w numerze BRYZA pokazuje, że można zrobić dobrze brzmiący, klimatyczny numer na starych bitach. Klip fajnie pokazuje życie na ośce, ekipę, a w trakcie niego, w przebitkach znajduje się Włodi. BRYZA ma obecnie prawie 120 000 wyświetleń. Ostatnio, bo 18 lutego dostaliśmy numer od MIŁEGO ATZ „COPYPASTE”, który jest pierwszym singlem z jego nadchodzącej płyty „TBA”.

12. Ostatni na tej liście jest drugi reprezentant CHILLWAGONU, który uczestniczył w Młodych Wilkach 7, czyli ZETHA! Raper zaserwował nam numer TAK MUSIAŁO BYĆ, do którego dograł się Żabson. Warto zaznaczyć, że gdy Żabson brał udział w 4 edycji Młodych Wilków, to ZETHA również był gościem na jego solowym numerze. Widać, że wieloletnia przyjaźń nie wygasa i trwa dalej. Warto zaznaczyć, że obaj panowie tworzyli kiedyś skład VLB. TAK MUSIAŁO BYĆ jest drugim numerem solowym w 7 edycji Młodych Wilków, który zgromadził ponad 1 400 000 wyświetleń. ZETHA póki co nie poinformował nas o solowym krążku, ale bardzo często udziela sie na featach innych raperów. Sami reprezentanci Młodych Wilków chętnie zapraszali reprezentanta CHILLWAGONU do współpracy. Udzielił się takim raperom jak: Przyłu, bevis czy OKI. Oczywiście dograł się też innym artystom, niezwiązanym z 7 edycją akcji Popkillera.

Tak zaprezentowała nam się cała 12 z Młodych Wilków 7. Poza solowymi numerami dostaliśmy od nich Cyphery oraz numer „Jesień”, na którym udzielił się Przyłu, bevis, Bober, Koza, Augustyn i Opał.

A Wam co siadło najbardziej?

fot. facebook.com/PopkillerMlodeWilki

Zostaw komentarz