News

Cardi B: pierwsza kobieta na AVN Awards

Anna Cecocho -
Cardi B
Cardi B
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Cardi B: pierwsza kobieta na AVN Awards

Cardi ciągle zaskakuje nas czymś nowym. Niedawno została rezydentką nowego klubu w Las Vegas, a teraz – jako pierwsza kobieta w historii [!] – wystąpiła na rozdaniu nagród AVN Awards.

Adult Video News Awards to odpowiednik Oscarów, tylko że przyznawany filmom dla dorosłych. W całej historii istnienia tej gali żadna kobieta nie wystąpiła na niej na żywo. Wszystko zmieniło się w tym roku za sprawą Cardi B. Raperka wykonała na scenie m.in. ”Bodak Yellow”, ”She Bad” i ”Bickenhead”.

Sama Cardi podczas swojego występu przyznała przed publicznością, że jest bardziej podekscytowana nagrodami dla porn-biznesu, niż Grammy. Dodała, że sama nie wie dlaczego. Pomijając fakt, że nadal mówimy tu o AVN Awards, to w pewnym sensie historia tworzy się na naszych oczach. 36 lat czekaliśmy na pierwszy kobiecy występ na tej gali. Może Cardi B nie jest jeszcze jak Missy Elliot, która dołączyła do elitarnego grona Songwriters Hall of Fame, ale mimo wszystko, w jakiś sposób zmieniła historię.

Fot. z filmu ”Jimmy Interviews, Cardi B” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Gucci w walce o równość płci

Wzrost społecznej wrażliwości na kwestię nierówności między płciami rośnie. Prócz inicjatyw oddolnych, w sprawę angażują się oczywiście także ci najwięksi, pokroju Facebooka, Melindy i Billa Gatesów czy Apple. Domy mody były aktywne na tym polu od zawsze. Tyczy się to także (a może zwłaszcza) włoskiego Gucci, który rozpoczął właśnie nowy rozdział swojej kampanii.

Streetwear
Najładniejsze czarne Ultra Boosty? Jest pewien haczyk…

… który sprawi, że wielu z nas będzie musiało obejść się smakiem. Wieść o wydaniu kolorystyki ,,Triple Black" z nowymi, złotymi akcentami rozeszła się błyskawicznie. Szkoda tylko, że niewiele osób będzie miało okazję założyć je na nogi.