Lifestyle,Streetwear

„chaos gone global” to marka, którą noszą Twoi ulubieni raperzy

Michał Szyndler -
chaos gone global
chaos gone global
Lifestyle,Streetwear - - Dodane przez Michał Szyndler

„chaos gone global” to marka, którą noszą Twoi ulubieni raperzy

Największa polska społeczność skupiająca się wokół streetwearu. Zorganizowali cykl imprez, który dzięki swojej oryginalności zaistniał w polskim hip-hopowo-streetwearowym środowisku. Ich bluzy występowały w teledyskach znanych polskich raperów, a o ich podejściu do mody pisał Vogue. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, to poznajcie hypetalk, którzy właśnie startują ze swoją marką „chaos gone global”.

Motywem przewodnim serii imprez „Chaos Tour” był charakterystyczny zielony alien, który prędko się z nich wydostał i zaczął żyć własnym życiem, stając się również częstym bywalcem rapowych teledysków. „Alien hoodie” pojawiało się w towarzystwie chociażby chłopaków z SB Maffiji, Smolastego czy Zibexa.

„chaos gone global” – ubrania mówią same za siebie

„chaos gone global” wychodzi naprzeciw „kampaniom, w których uśmiechnięci celebryci promują ubrania, których i tak nie zapamiętacie”. W ich przypadku marki nie sprzedają znane twarze, a wizja i oryginalność. Sesja promująca „alien hoodie” z pewnością należy do tych, które się wyróżniają. Łączy przeszłość z przyszłością, tworząc przy tym coś zupełnie nowego, niebanalnego i przyciągającego uwagę. Przedstawia stylizowanego na motocrossowca jeźdźca na czarnym koniu, który ma zbrojęprzypominającą motor crossowy.

Dystopijny klimat jest dopełniony przez otoczenie – śnieżne pustkowie. Powstała podczas towarzyszącego nam kilka tygodni temu ataku prawdziwej zimy, kiedy temperatura sięgała kilkunastu stopni na minusie. Dlatego zdjęcia są jeszcze bardziej surowe, zimne i oddają charakter marki.

Premiera ubrań odbędzie się już w tę niedzielę o godzinie 20.00. Będą one dostępne TUTAJ.

fot. Filip Nesterowicz

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Post Malone świętuje urodziny Pokemonów!
Get ready for the Pokémon Day Virtual Concert with Post Malone!

Post Malone to jedna z obecnie niewielu postaci w świecie muzyki, której nie da się nie lubić. Artysta znany jest bowiem ze swoich nietypowych, szalonych, ale przy tym niezwykle uroczych pomysłów. Jego najnowszą współpracę można śmiało określić wszystkimi z powyższych przymiotników.

Rap
Numery na zgodę. Kto dissował, a później współpracował?
Kafar Dix37 ft. Avi, Louis Villain, TPS - Tylko dla Twoich oczu

Niewiele mamy ostatnio beefów, za to coraz więcej godzenia się. Oczywiście, trudno to krytykować, bo przecież nikomu nie życzymy konfliktów, nawet jeśli beefy gwarantują mocne i emocjonalne numery. Pojednania na bitach też mogą jednak wychodzić dobrze, co ostatnio pokazali Avi, Louis Villain i TPS. A nie tylko oni mają na koncie wspólne kawałki na zgodę.